Instagram Çoklu Hesap Özelliğini Etkinleştirmeye Başladı!

0
652

İnstagram Çoklu Hesap

Instagram bir süre önce bazı kullanıcılar için etkinleştirdiği ve sonra kaldırdığı çoklu hesap özelliğini tekrar kullanıcıları için etkinleştirmeye başladı.

Çoklu hesap özelliğinden bütün iOS ve Android işletim sistemlerin Instagram’ı kullanan bütün kullanıcılar yararlanabilecek. Bu özellik için mevcut Instagram uygulamasında Seçenekler’e girip “Hesap Ekle” seçeneğini kullanıp diğer hesabınızı eklemeniz yeterli. Seçenekler’de böyle bir seçenek yoksa bu özelliğin açılmasını beklemeniz gerekiyor.

Instagram ekibi tarafından yapılan açıklamada bu özelliğin etkinleşebilmesi için kullanıcıların kullandığı Instagram uygulamasının sürümü 7.15 veya üstü olması gerektiği belirtildi. Google Play Store’daki Instagram uygulamasının şu anki sürümünün 7.16 olduğuna göre şu an için tek yapmanız gereken beklemek.

Instagram Çoklu Hesap Özelliği

Eğer beklemek istemiyorsanız bu bağlantıdan Instagram’ın 7.15 sürümüne ait .apk dosyasını indirip cihazınıza yükledikten sonra çoklu hesap özelliğinin etkinleşip etkinleşmediğini kontrol edebilirsiniz. Birkaç arkadaşımızın bu şekilde çoklu hesap özelliğini etkinleştirebildiğini belirtelim. Verdiğimiz .apk dosyasını yükledikten sonra Google Play Store’dan bir üst sürüme uygulamayı güncelleyebilir ve bu özelliğin hala orada olduğunu görebilirsiniz. Zaten bundan sonra da Instagram kararını değiştirmezse bu özellik 7.15 ve üzeri tüm sürümlerde yerini koruyacaktır.

Instagram hesabımızı takip ediyor musunuz? O zaman takip etmenizi istiyoruz. Instagram hesabımızı takip etmek isterseniz bu bağlantıdan hesabımızı takip edebilirsiniz.

Peki çoklu hesap özelliğini kullanıyor musunuz? Birden fazla Instagram hesabınız var mı?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz