Haftanın Uygulamaları (18.08.2014 – 25.08.2014)

0
139

haftanin-uygulamalari

Zaman hızlı mı geçiyor ne? Bakalım bu hafta elimizde ne var. 🙂

PicMotion – video slideshow

PicMotion fotoğraflarınızdan benzersiz videolar oluşturmanızı sağlayan bir uygulama. Sadece fotoğrafları seçiyorsunuz. Bir de ses ekleyebilirsiniz, istiyorsanız. Bunu yaparken kendi sesinizi de ekleyebiliyorsunuz. Efektler ekleyerek anlık önizlemelerle oluşturduğunuz sonuçları görebilirsiniz. Ayrıca bu oluşturduğunuz videoları anında Instagram, Facebook, YouTube vb. sitelerde paylaşabilirsiniz.

 

Calc+ Güçlü bir hesap makinesi

Uygulamalara şifre ayarlayabilmenizin yanı sıra birçok yararlı işlevi bulunan Lockdown Pro uygulamasının geliştiricileri hesap makinesi uygulamalarıyla karşımızda. Düşünün bir hesap makinesinde neler bulabilirsiniz? Aklınıza gelenler var, ayrıca yaptığınız hesaplamaları da paylaşabiliyorsunuz.

 

Over

Fotoğraflarınıza metinler ekleyin, mevcut şablonlarla değişik stillerde metinler, şekiller ekleyin. Bu metinlerin renklerini, yazı tiplerini, yönlerini ve çok daha fazlasını değiştirin. Başarılı bir görüntü editörü olan Over uygulamasına vereceğiniz paranın karşılığı çok iyi olacak.

Over

Over
Over
Developer: Over
Price: $3,99+

 

WeTransfer

Büyük boyutlu fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınıza göndermek ister miydiniz? İşte WeTransfer tam size göre. 10 GB’a kadar fotoğraf ve videolarınızı gönderebileceğiniz bu uygulamayla herhangi bir hesap oluşturmanız gerekmiyor. Bu uygulamanın farkını soruyorsanız, fotoğraf veya video göndereceğiniz kişi sadece indirme bağlantısına  sahip olacak. Hepsi bu kadar.

WeTransfer1 WeTransfer2

Collect: Save and share ideas
Collect: Save and share ideas

BradyBound

Hiç cihazınızın indirme hızını sınırlamak istemiş miydiniz? BradyBound uygulamasıyla videoların ve şarkıların yüklenme hızlarını düşürebilirsiniz. Root izni isteyen bu uygulamayı denemenizde fayda var.

BradyBound

BradyBound
BradyBound
Developer: Mansour Behabadi
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz