Haftanın Uygulamaları (11.08.2014 – 18.08.2014)

0
136

haftanin-uygulamalari

Bir haftayı daha bitirdik. Yavaş yavaş tatilden dönüyoruz ve yakında daha etkin olacağız. Bu haftanın uygulamalarını beğeneceğinizi umuyoruz.

TapPath

TapPath uygulaması ile bir bağlantıya bir, iki ve üç kez dokunduğunuzda açılacak uygulamaları ayarlayabiliyorsunuz. Örnek verecek olursak: Bağlantıya bir kez dokunduğunuzda varsayılan internet tarayıcınızı açabilir, iki kez dokunduğunuzda Link Bubble uygulamasını açabilir ve son olarak ise üç dokunduğunuzda paylaş menüsünü açabilirsiniz. Bu kadar basit ve işe yarar bir uygulama.

The app was not found in the store. 🙁

 

Wally

Adını sıkça duyduğumuz materyal tasarıma sahip olan Wally, bir duvar kağıdı uygulaması. Uygulamada her tür görüntüyü arayabilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz görüntüyü duvar kağıdı, kilit ekranı resmi kişi resmi, WhatsApp profil resmi vb. olarak ayarlabilirsiniz. Android cihazınızdaki duvar kağıdından sıkıldıysanız bu uygulamayı kullanmanız da fayda var.

 

Search Everything

searcheverythingCihazınızda dosyalarınızı bulmakta zorlanıyorsanız Search Everything uygulaması tam size göre. Binlerce dosya arasından istediğiniz dosyayı çok kısa bir süre içerisinde bulabilirsiniz. Hafıza kartı desteği de bulunan uygulamada bulduğunuz dosyaları tek dokunuşla açabilir, silebilir ve paylaşabilirsiniz.

Search Everything
Search Everything
Developer: Rapid Developers
Price: Free

 

 

Flippr – flip widgets anywhere

Neredeyse hepimiz Android cihazımızda widget kullanıyoruz. Bulunduğumuz ilin hava durumunu kontrol etmek için, e-postalarımızı kontrol etmek için ve daha birçok şey için widget kullanıyoruz. Flippr uygulaması ile tüm widgetlerinize tek bir dokunuş uzağınızda. Tüm widgetlerinizi gruplandırabilir ve bunlarada tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

www.youtube.com/watch?v=JfoG36EHW5U

flippr - flip widgets anywhere
flippr - flip widgets anywhere

 

Smitten SMS

Görünüm olarak Hangouts uygulamasına benzeyen Smitten SMS, bir kısa mesaj uygulaması. Şu ana kadar uygulamada çok sayıda iyileştirme yapıldı ve kısa bir incelemenin ardından Haftanın Uygulamaları listemize eklemeye karar verdik. Stock mesajlaşma uygulamasına alternatif olarak önerebileceğimiz bu uygulamayı denemenizi öneriyoruz.

Smitten1 Smitten2

Uygulama ücretli ancak bu bağlantıdan xda-developers sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Smitten SMS
Smitten SMS
Price: ₺4,31

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz