Haftanın Uygulamaları (1.09.2014 – 8.09.2014)

0
162

haftanin-uygulamalari

 

Bildiğiniz gibi bu hafta IFA fuarı gerçekleşti. Uygulamalardan çok cihazlara odaklanmıştık. Ama tabi ki uygulamaları unutmadık. Bakalım bu hafta hangi uygulamalar dikkatimizi çekmiş.

HomeTube

YouTube’da çocukların izlememesi gereken çok içerik var. İşte bu uygulamayla çocuklar önceden seçilmiş “güvenli” kategorisindeki içeriklere ulaşabiliyor. Kısacası bu uygulama YouTube’u çocuklara uygun hale getiriyor.

HomeTube1

The app was not found in the store. 🙁

 

Minube

Gitmek istediğiniz şehri yazın. Gidilecek yüzlerce mekan önünüze gelsin. Ayrıca bu mekanlar hakkında diğer kullanıcıların yorumlarını da okuyabilir, bu mekanları haritada görüntüleyebilirsiniz.

Minube1

minube: travel planner & guide
minube: travel planner & guide
Developer: minube
Price: Free

 

 

SECRECY – Encrypt/Hide Files

Gizliliğin öneminin arttığı şu günlerde önemli dosyalarınızı şifreli bir kasa saklayın. Yüksek güvenlik algoritmasına sahip bu uygulama ile bütün dosyalarınızı gizleyip şifreli bir kasada tutmanız mümkün.

Secrecy1 Secrecy2

SECRECY - Encrypt/Hide Files α
SECRECY - Encrypt/Hide Files α

 

cloush

Dropbox hesabınızda yer alan dosyalarınızı bir barkod yardımıyla sosyal ağlarda, WhatsApp gibi uygulamalarda veya e-posta uygulamanızda paylaşabilirsiniz. Dropbox hesabınızdaki dosyaları paylaşabileceğiniz için mobil ağınız hiçbir şekilde etkilenmez.

cloush1 cloush2

cloush
cloush
Developer: incoder
Price: Free

 

Twik Password Generator

Şifre oluşturma uygulaması olan Twik, şifrelerinizin hiçbir yerde saklanmadığını ancak ihtiyacınız olduğunda şifrelerinize ulaşabileceğinizi belirtiyor. Burada bir çelişki var gibi gözüksede uygulamaya girmek için ana şifreyi girmeniz gerekiyor. Sizin belirlediğiniz bu ana şifre sadece cihazınızda saklanmakta olup hiçbir yerden erişim mümkün değil.

Twik1 Twik2

Twik
Twik
Developer: Red Dye no. 2
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz