Haftanın En İyi Android Uygulamaları (1. Hafta)

0
318

İşinize en çok yarayacak Android uygulamalarını sizin için bir araya getirdik.

haftanin-uygulamalari

Yeni ve işlevsel uygulamaları denemek istiyorsanız haftalık olarak hazırladığımız listemize göz atmanızı öneriyoruz.

İnternet Speed Meter Lite

Telefonunuzun internet hızını anlık olarak durum çubuğunda görmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Günlük ve aylık internet kullanımınızı da görüntüleyebileceğiniz İnternet Speed Meter uygulamasının tüm özelliklerini kullanabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekiyor.

Internet Speed Meter Lite
Internet Speed Meter Lite
Developer: DynamicApps
Price: Free

Coolify

Akıllı telefonlar yüksek performans gerektiren işlemlerden sonra az da olsa ısınırlar. Telefonunuz ısındığında ise cihaz sistemi sıcaklığı düşürmek için performansı azaltır. Coolify uygulaması ise telefonunuzun sıcaklığını anlık olarak durum çubuğunda görüntüleyerek kontrol altına almanızı ve cihaz aşırı ısınmadan soğumasını sağlar. Böylece telefonunuzda aşırı bir performans düşüşü yaşamadan cihaz sıcaklığını kontrol altına almış olursunuz.

Coolify
Coolify
Developer: OneXuan App
Price: Free

Torchie

Android’deki en iyi el feneri uygulamalarından birisi olan Torchie uygulamasıyla cihazın ses tuşlarını kullanarak el feenerini kolayca açabilirsiniz. Birçok özelliğe sahip Torchie uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için bu bağlantıdaki konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Pocket

İnternette gezinirken önemli bulduğunuz herşeyi kaydedin. Pocket uygulaması gezintinizi arşivlemenize ve daha sonra kolayca bulmanıza yardımcı olur. Video, oyun, haber gibi içerikleri kaydedebileceğiniz Pocket uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

Pocket: Save. Read. Grow.
Pocket: Save. Read. Grow.
Developer: Read It Later
Price: Free

Opera Max

Akıllı telefonların belkide en büyük sorunlarından biri internet paketinizi sömürmesidir. Opera Max ile hangi uygulamanın ne kadar harcadığını kontrol edin ve isterseniz sınırlandırın. Uygulamanın en iyi özelliği ise telefonunuzdaki uygulamaların erişimini sınırlandırmadan daha az internet harcamalarını sağlamak. Özellikle Instagram gibi kota düşmanı sosyal medya uygulamarını kullanırken %70’lere kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Lockwatch

Telefonunuzu gizlice kurcalayanların fotoğrafını çeken Lockwatch kilit uygulamaları konusunda iyi bir alternatif olarak duruyor. Uygulamanın çalışabilmesi için bir ekran kilidi oluşturun. Arka arkaya girilen yanlış şifrelerden sonra Lockwatch cihazın ön kamerasını kullanarak kurbanın fotoğrafını çekmeye başlayacaktır. İsterseniz e posta adresinize mail bile gönderen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lockwatch - Thief Catcher
Lockwatch - Thief Catcher
Developer: BlokeTech
Price: Free

Water Drink Reminder

Sağlıklı olabilmeniz için günlük sıvı ihtiyacınızı düzenli olarak karşılamanız gerekiyor. Water Drink Reminder uygulaması ile günlük sıvı tüketimini kontrol altına alabilirsiniz. İlk girişte vücut ağırlığınıza göre bir hedef belirleyen uygulama tükettiğiniz her miktarda hedefinize ne kadar yaklıştığınızı da gösteriyor.

Su içme Hatırlatıcısı
Su içme Hatırlatıcısı

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz