Haftanın Android Oyunları (2. Hafta)

0
142

Geleneksel haftanın Android oyunları serimizde 2. haftadayız. Yine birbirinden eğlenceli Android oyunlarını sizin için bir araya getirdik.

haftanın-android-oyunlari

Arrow

Duvarlara çarpmadan ne kadar gidebilirsiniz. Reflekslerinizi konuşturacağınız bu sonsuz labirentte hedefe daha güçlü ilerleyin. Ketchapp’ın bu eğlenceli oyunu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Arrow
Arrow
Developer: Ketchapp
Price: Free+

Traffic Rider

Eğlenceli oyun serisi motorsiklet ile geri döndü. Kaliteli ses efektleri ve araç çeşitliliğiyle eğlenceli bir yarış deneyimine ne dersiniz? Daha önce de sizinle burada paylaştığımız ve bir Türk geliştiricinin yayınlamış olduğu Traffic Rider oyunu Google Play Store’da ücretsiz olarak sunuluyor.

Traffic Rider
Traffic Rider
Developer: Soner Kara
Price: Free+

Call of Mini Infinity

Küçük savaşçılar geleceği kurtarabilecek mi? Call of Duty efsanesine yeni bir bakış açısı getiren ve kaliteli bir FPS deneyimi sunan eğlenceli savaş oyunu Call of Mini Infinity ile aksiyon dolu bölümleri geçerek boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Table Tennis Touch

Masa tenisinde kadar iyi olduğunuzu bilmiyoruz ancak bu oyunu severek oynayacağınıza eminiz. Birçok moda sahip oyunu multiplayer olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Üstelik bir hafta boyunca Google Play Store’da kampanyada bulunan oyun 20 krş gibi olağanüstü bir fiyattan satılıyor. Grafiksel açıdan da iyi duran Table Tennis Touch oyununu almak için elinizi çabuk tutun.

Table Tennis Touch
Table Tennis Touch
Developer: Yakuto
Price: ₺13,99+

Star Wars Pinball 4

Star Wars efsanesi Pinball ile geri döndü. Çocukluğumuzda severek oynadığınız atari oyunu Pinball şimdi Star Wars temasına sahip. Google Play Store’da ücretli olarak sunulmuş oyunda, her bölümde filmden savaş sahnelerini görebileceğiniz Star Wars Pinball oldukça başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Star Wars™ Pinball 5
Star Wars™ Pinball 5
Developer: Zen Studios
Price: ₺7,29 Free+

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz