Güzel Bir Eşleştirme Oyunu

0
203

Make-Pairs

İspanyol bir arkadaşımın geliştirmiş olduğu bir oyundan bahsedeceğim: Make Pairs. Oyun mağazada uzun bir süredir yer almakta, ancak yeni güncelleme çıkaracağı için yeni fikirlere ihtiyaç var diyebilirim.

Ücretsiz olan bu oyunda zamanla yarışıyorsunuz. Amacınız, zaman tükenene kadar aynı olan simgeleri eşleştirip karşınızdaki alanı temizlemek. Seviye atladıkça yeni simgeler ekleniyor, zaman daha hızlı tükenmeye başlıyor. Yani oyun gittikçe zorlaşıyor. Yarışmaya var mısınız? 🙂

Peki zamanınız tükendiği halde simgeleri temizleyemediniz. Peki ne olacak? En başa mı döneceksiniz? Tabi ki hayır. Oyuna ilk başladığınızda size iki adet can veriyor ve bu canları kullanabilirsiniz. Bunlar bitince de mağazadan yeni canlar alabilirsiniz.

Bunun dışında, oyunu oynadıkça kendi seviyenizi de artırabiliyorsunuz. Yani başlangıç seviyesindeyken bir üst seviyeye yükselebiliyorsunuz. Oyun, her yükseldiğinizde size bir can veriyor.

Make-Pairs-1Oyunda kendinizle ilgili birkaç istatistiği inceleyebilir, çeşitli sıralamaları görebilirsiniz. Mesela Türkiye’de ve dünyada kaçıncı sırada olduğunuzu görebilirsiniz.

Oyunda arkadaş ekleyebiliyorsunuz ve arkadaşlarınızın sıralamasını da görebilmeniz mümkün.

Make-Pairs-2Oyunun sesleri de güzel, ancak beğenmezseniz kapatabilirsiniz. Oyuncu 1 diye isim mi olur? Değiştirin bu ismi. 🙂 Hesaplara girdiğinizde mevcut isminizi değiştirebilir ve yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

Make-Pairs-3Oyunu beğendiniz mi? Önerileriniz neler? Bizimle paylaşmaya ne dersiniz? Şu an sıralamaya baktığınızda benim ismimi göreceksiniz. Çok bir puanım yok. Dünyadaki sıralamayı göz önüne aldığımda benim puanım hiçbir şey. 🙂

Make Pairs
Make Pairs
Developer: The Green Bees
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz