Görüşmeleriniz sırasında ses kaydı yapın

0
1622

Görüşmeleriniz sırasında ses kaydı yapmak istemiş miydiniz? Tam size göre bir uygulama tanıtıyoruz: Biftor Recorder Utilities.

Uygulama ile görüşmelerinizi kayıt altına alabiliyor ve ayrıca normal ses kaydı da yapabiliyorsunuz. Bu kayıtların 3gp, mpg, mp3, wav ve amr formatlarında ve sizin belirlediğiniz klasöre kaydedilmesini sağlayabilir ve hatta bu kayıtları zip dosyası haline getirebilir veya kendinize mail olarak gönderebilirsiniz.

call1 call2

Uygulamaya şifre koyarak, uygulamanın meraklı arkadaşlarınız tarafından kurcalanmasını engelleyebilirsiniz. Bunun dışında kayıtlarınıza notlar eklemeniz de mümkün. Örneğin; “iş hakkında yaptığım konuşma”, “arkadaşımla yapmış olduğum tartışma”, “hocamın bir soruyu çözmem de yardım edişi” gibi notlar ekleyebilirsiniz 🙂

call3 call4

Uygulamanın en çok sevdiğimiz özelliğini açıklıyoruz. Dilediğiniz numarayla yaptığınız görüşmelerin kaydedilmesini sağlayabiliyorsunuz. Başka bir deyişle ister tüm kişilerle isterseniz belirlediğiniz kişilerle olan görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz.

Son söz olarak, denediğimiz görüşme kayıt uygulamalarının en iyilerinden biri.

Bu uygulama hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz