Google Haritalar güncellendi! (9.18.1)

0
425

Google Haritalar uygulamasının yeni güncellenmesi bomba gibi geliyor!google
Google’ın uzun süredir bir çok özellik eklemek için uğraştığı Google Haritalar uygulamasının yeni güncelleştirmesinde otelleri, aktiviteleri ve bir çok bilgiyi detaylı olarak görebileceksiniz. Artık Google Haritalar’da bir çok otel listeleri ve aktiviteler arama sonuçlarında sorunsuz bir şekilde gözükecektir .

YENİ NE VAR?

Otel Özellikleri:

mapsmaps

Tüm oteller aynı olup bazılarında barlar ve spor salonları mevcut ve ayrıyetten kaplıcaları mevcut olanlar da var. Eğer ki sadece gece kalmak için bir yere ihtiyacınız var ise bunların hiç biri önemli olmayabilir belki ve tek gecelik kalabileceğiniz bir yer arayabiliyorsunuz. Google Haritalar bu işi biraz daha kolaylaştırabildiğini söyleyebiliriz.

Bir otel ile ilgili tüm detaylar hemen altında bulunmaktadır. Bununla beraber, otele ait fotoğraflar üzerinden yer alan rezervasyon bağlantısı da mevcut ve aktif hale getirilmiş. Yani otele ait fotoğrafa dokunduğunuzda ”daha fazla olanaklar” adlı link mevcut halde bulunuyor. Metnin görünümü hafif görünür bir şekilde gri tonunda ve simgesi çapraz bir şekilde görünüyor.

mapsmaps

Yeni yapılan güncellemede kablosuz ağ (WiFi) bağlantıları be kahvaltı salonları da gözükür halde bulunuyor.  Güvenilir otelleri görmek için bu yeni yapılan güncellemenin çok büyük bir katkı yapacağı düşünüyoruz.

Yukarıda da verdiğimiz belli görüntüler gibi uygulamadan yeni görüntüleri aşağıdan da görebilirsiniz.

mapsmapsmaps

Haritalar
Haritalar
Developer: Google LLC
Price: Free

Google Haritalar uygulamasının yeni sürümü hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz