Gelen Aramalar Yüzünden İşlerinizi Aksatmayın

0
1195

handycall

Daha önceki bu yazımızda para birimlerini dönüştürmek için Simple Currency Converter isimli uygulamayı tanıtmıştık. Bu uygulamanın geliştiricisi yeni bir uygulama geliştirdi: HandyCall.

Düşünün bir oyun oynuyorsunuz; bir arama geliyor, arama bildirimi tam ekran olarak ekranınızı kaplıyor ve cevaplasanız da reddetseniz de oyununuz kapanıyor. Ne kadar can sıkıcı bir durum değil mi? HandCall, Pop-up pencere şeklinde açılarak gelen aramalarınızı yanıtlamanızı sağlayan ve cihazınızda yaptığınız işleri aksatmayan bir araç.

HandyCall1 HandyCall2

Pop-up pencere şeklinde açılan arama bildirimlerini hem dikdörtgen hem de daire şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Daire şeklindeki görünümü beğendiğimizi söyleyebiliriz. Bu görünümlerde arayan kişiye ait son görüşmenizin ve son mesajlaşmanızın ne zaman olduğu gibi bilgileri uygulama ayarlarından yapacağınız bir değişiklik ile görüntelemesini sağlayabilirsiniz.

HandyCall3 HandyCall4

Android L’nin hayatımıza girmesiyle Android L tasarımına sahip HandCall pop-up penceresinin ekranınızda görüntüleneceği konumu, saydamlığını ve boyutunu ayarlamanız da mümkün.

Bunlar dışında, daha kolay olacağı düşünülürek arama geldiğinde ana menüde veya kilit ekranınızda Android’in varsayılan uygulamasını kullanabilmenizi sağlayacak ayar uygulamada mevcut. Ayrıca zaman aralığı belirterek Android’in varsayılan uygulamasını kullanabilirsiniz.

Son olarak ise uygulama güncellendiğinde Türkçe olacağını belirtelim.

HandyCall Lollipop Call Popup
HandyCall Lollipop Call Popup
Developer: Lucky coin
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz