Gear S2 iPhone uyumlu olacak!

0
674

gear-s2

Samsung’un ilk iOS uygulaması Gear S2’yi iPhone uyumlu hale getirecek!

Samsung, iOS için Gear Manager bir uygulama üzerinde çalışıyor ve bu uygulama sayesinde iPhone kullanıcıları Samsung’un akıllı saati Gear S2’yi kullanabilecekler. Kaynaklara göre bu uygulamanın yakında yayınlanacağını belirtelim.

Bildiğiniz gibi Gear S2, çok sayıda Samsung ve diğer marka Android cihazlarını destekleyen Samsung’un ilk akıllı saati. Bunun yanı sıra Samsung bu akıllı saati iPhone kullanıcılarının da kullanabilmesini istiyor. SamMobile’ın iddiasına göre Samsung, iOS için Gear Manager adında bir uygulama üzerinde çalışıyor.

Samsung, iPhone kullanıcılarının Gear S2’yi satın alması için henüz iyi bir teklife sahip değil. Hatta Apple severler Apple Watch gibi bir akıllı saat var iken Samsung’un akıllı saatini satın alacaklarını pek düşünmüyoruz açıkçası. Ancak Samsung’un akıllı saati iPhone kullanıcıları tarafından satın alınırsa yani satışlar yükselirse Samsung’un bu konuda tamamen şanslı olduğunu söyleyebiliriz. iPhone kullanıcıları Samsung’un akıllı saatini beğenirlerse belki ileride Samsung’un diğer cihazlarına yönelebilirler.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? iPhone kullanıcısı olarak Samsung’un herhangi bir cihazını kullanmak ister miydiniz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz