Galaxy S4 Mini Arayüzünü Marshmallow’a Çevirin!

3
2677

Android Marshmallow’un Touchwiz arayüzünü Galaxy S4 Mini cihazınıza uygulamak ister misiniz?

Bildiğiniz gibi Samsung Galaxy S4 Mini cihazına Samsung tarafından verilen en son güncelleme Android 4.4.2 KitKat. Ancak, kullanıcılar ve geliştiriciler bu cihaz için ayrı bir emek harcıyor diyebiliriz. Peki sonuç? Arayüzü değiştirin ve kendiniz görün.

İşlemlere geçmeden önce bilmeniz gereken bilgilerin yer aldığı bu konuyu ziyaret etmenizi öneriyoruz. Ayrıca bu işlemleri yapabilmek için cihazınızda buradan indirebileceğiniz custom recovery yüklü olmalıdır.

Ayrıca için kullanmakta olduğunuz romun “Deodex” bir rom olması gerekmektedir.

İşlemler

  • Bu bağlantıdan arayüz ile ilgili dosyayı indirin.
  • İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasının içerisindeki .zip dosyasını cihazınıza kopyalayın.
  • Cihazınızı Recovery Mode ile başlatıp .zip dosyasını seçin ve yükleyin.

Mevcut yazı tipi güzel olmadığından yazı tipini Robot-Regular olarak değiştirmeniz önerilmektedir. Fonter Pro uygulamasını kullanabilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁

Sonuç

S4 Mini Marshmallow - 1

Daha Bitmedi!

Burada bulabileceğiniz App Settings adındaki Xposed modülünü kullanarak dpi değerini 220 olarak ayarlayın. Varsayılan değer ile istenilen dpi değeri arasındaki farkı görebilirsiniz. Ancak, dpi değerini 200’ün altında ayarlamamanız önerilmektedir. Aksi takdirde bazı ekran sorunlarına sebep olabilir.

S4 Mini Marshmallow - 2

Yeni arayüzü uyguladınız mı? Memnun musunuz?

3 YORUM

  1. Hemen yüklerdim, zaten yeni bir rom beklentisi vardı, ancak ne yazık ki telefonum arızalandı 🙁 mmc çipinin bozulduğunu söylediler, tamiride çok zor ve pahalı imiş onbeş gündür yapılamadı, telefon tamircisine çok fazla yazılım yüklüyordum bundan olurmu dedim evet olur dedi. Yine de telefonum yapılırsa ilk iş bu romu yüklemek olacak 😉

  2. Abi ilk önce merhaba. Bu bir custom rom mu yoksa tema mı tema ise cm 13.0 yada aicp 12.1 de çalışır mı. Not:Touchwiz in durum çubuğu hayranıyım ^_^

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz