Galaxy Note 5’e Marshmallow geldi!

0
750

Samsung Galaxy Note 5 için Android 6.0 Marshmallow’u artık indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Google’ın Android 6.0 Marshmallow sürümünü yayınlandı. Diğer OEM üreticilerin yanında güncelleme konusunda geride kalan Samsung, nihayet Galaxy Note 5 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlayarak kullanıcılarını sevindirdi.

Daha önce Samsung tarafından resmi olarak da paylaşılan Android 6.0 güncelleme takvimine yönelik Galaxy Note 5 için güncelleme erken giriş yaptı diyebiliriz.

Galaxy cihazları için yayınlanan güncelleme tarihine göre, Aralık ayı içerisinde Android 6.0 Marshmallow güncellenmesi alacağı söylenen Galaxy Note 5 modeli ile başlamış oldu.

galaxy-note-5-android-6-0-marshmallow

Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini henüz diğer cihazları için resmi olarak tüm kullanıcılarına yayınlanmadığını belirtelim. Ancak görünüşe göre Güney Koreli teknoloji devi bu konuda acele ediyor. Her ne kadar genel anlamda rakiplerine göre geç kalmışsa da, bir iki hafta içerisinde tüm Note 5 kullanıcıları için Android 6.0 güncellemesinin OTA yoluyla yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Eğer siz de bu güncellemeyi OTA üzerinden gelmesini beklemeden yüklemek istiyorsanız, bu linke tıklayarak kolayca Note 5‘inize yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu yazılımın resmi Samsung sürümü olduğunu tekrar hatırlatalım. Ayrıca bunun sadece SM-N920T modeli olduğunu lütfen dikkate alın. Samsung Galaxy Note 5’in SM-N920T modeli Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan model olduğunu belirtelim. Eğer siz de bu modele sahipseniz güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Yükleme yaptıysanız bizimle görüşlerinizi paylaşır mısınız?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz