Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 Marshmallow güncellemesi alacak mı?

9
1358
Marshmallows

Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 sizce Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak mı?

Sizinle burada Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak cihazları paylaşmıştık. Yeni bir liste ortaya çıktı ve bu listede Samsung’a ait çok sayıda cihaz yer almaktadır. Ancak Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 kullanıcılarını üzecek bir haberimiz var. Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 Marshmallow güncellemesini almayacak.

Bildiğiniz gibi Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 cihazları 2013 yılında kullanıcılarla buluşmuşlardı. Samsung’un cihazlarını güncelleme politikasını biliyorsunuzdur. Samsung iki yıl süreden sonra güncelleme vermez ve yeni bir cihaz almanızı ister. Bu bir şirket politikasıdır ve çoğu kullanıcı bu durumdan şikayetçidir. Bunu değiştirmek kullanıcıların elindedir. Güncelleme vermiyor diye yeni bir cihaz almayın. AOSP romlar sayesinde son sürüm Android’in keyfini çıkarabilirsiniz.

Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 Marshmallow

Bu yeni cihaz listesi ile daha önce yayınladığımız listeye çok sayıda yeni cihaz eklendi. Bu yeni cihazlar içerisinde Galaxy Tab S2, Galaxy J2, Galaxy J1, Galaxy Tab S gibi cihazlar yer almaktadır. Güncelleme tarihleri yavaş yavaş ortaya çıkan cihazları içeren bu listedeki cihazları kullanıyorsanız Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 cihazlarına Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin verilmemesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Listedeki cihazlardan hangilerini kullanıyorsunuz? Android 6.0 Marshmallow güncellemesini bekliyor musunuz? Sizce Marshmallow güncellemesi ile cihazlarımızda neler değişecek?

 • atakan

  s4 alırsa s4 mini alma şansı varmı?

  • Merhaba,

   Malesef. Samsung Galaxy S4 Mini resmi olarak Marshmallow güncellemesini almayacak.

   • Eren

    Bari 5.0 alsın

   • Eren

    Çağdaş senden bir sey istiycem H+ yazan yeri 4G yapabilir miyiz lutfen yardım et.

 • atakan

  peki s4 mini başka güncelleme alabilecekmi ? lolipop

  • Hayır, Lollipop güncellemesini almayacaktır.

 • Ömer Bolat

  Konu başlığı resmini yiyesim geldi:)