Evernote ile daha hızlı not alın!

1
511

Evernote-Logo

Evernote uygulaması yeni sürümünde daha hızlı not almanızı sağlayan bir özellik ile karşınızda.

Bildiğiniz gibi Android uygulamalarının bazılarında beta programları mevcut ve bu beta programları uygulamalardan uygulamalara değişiyor. Yani siz programa katılma talebi göndererek yöneticinin onayını isteyebilmenizin yanı sıra bazı uygulamaların beta programlarına onay almadan direkt katılmanız da mümkün. Peki bu beta programlarının avantajı nedir diye soracak olursanız… Hemen cevaplayalım. Uygulamaların yeni özelliklerine diğer kullanıcılardan daha hızlı ulaşabiliyorsunuz. Tabi beta oldukları için sorunlarla karşılaşabileceğinizi lütfen unutmayın.

Popüler not alma uygulaması Evernote yeni beta sürümünde ortaya çıkan bir özelliğe göre bildirim panelini kullanarak daha hızlı not alabilmenizi sağlıyor. Yapmanız gereken şey çok basit. Bildirim panelinizi açın ve uygulamaya tıklayarak açılan küçük pencereye notunuzu yazın.

EvernoteWidget

Şu an beta uygulamasında bulunan bu özellikle zamanla tüm kullanıcılar için geçerli olacaktır. Ancak beta programına katılarak uygulama ile ilgili güncellemeleri daha erken almak istiyorsanız bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Peki siz not almak için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?

Evernote
Evernote
Price: Free

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz