En İyi Launcher Uygulamaları

3
649

Kullandığınız cihazın arayüzünden sıkıldınız mı? Eğer sıkıldıysanız farklı launcher uygulamaları deneyebilirsiniz.

go-launcher-z-05-700x393

Android tabanlı cihazların en önemli artısı açık kaynak lisanslarına sahip olması yani geliştirmelere açık olmasıdır. Cihazınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, cihazınızın istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun birçok yolu var. Örneğin custom rom yüklemek. Bu yol biraz uğraş ve bilgi birikimi ister. Eğer yeterli bilgiye sahip değilseniz ve fazla uğraşmak istemiyorsanız launcher gibi kişiselleştirme uygulamaları yükleyebilirsiniz. Launcher uygulamaları cihazın sistemine müdahale etmeden istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlar. Şimdi sizler için önerdiğimiz aşağıdaki launcher uygulamalarından beğendiğiniz herhangi birini yükleyebilirsiniz.

Google Asistan Launcher

android

Google’ın stock arayüzünü kullanan Google Asistan Launcher hızlı ve sade özelliklere sahip. Ayrıca Google Asistan ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Google Asistan uygulamasını bu konuyu kullanarak etkinleştirebilirsiniz.

Google Asistan Launcher
Google Asistan Launcher
Developer: Google Inc.
Price: Free

 

Hola Launcher

resim2_hola-launcher-4

FlyMe Os arayüzüne benzer bir görünüme sahip olan Hola Launcher ile değiştirilebilir uygulama simgeleri, çeşitli widget’lar ve beğeniyle kullanacağınız bir çok temaya sahip.

Hola Launcher - Basit, Fast
Hola Launcher - Basit, Fast
Developer: Holaverse
Price: Free

 

Go Launcher EX

Go-Launcher-5

Birçok tema ve şık duvar kağıtlarına sahip GO Launcher EX, telefonunuzun performansını artırmaya yönelik uygulamalarıyla birlikte kullanabileceğiniz hızlı bir laucher uygulaması.

 

Apus Launcher

Akıllı-Telefonları-Hızlandıran-Uygulama-Apus-Launcher

APUS Launcher Android cihazlar için geliştirilmiş ve ücretsiz olarak sunulan bir launcher uygulamasıdır. Android kullanıcılarına cihazlarını diledikleri gibi kişiselleştirme şansı veren bu uygulama sayesinde daha orijinal bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Arrow Launcher

Microsoft-Arrow-Ubersicht

Microsoft tarafından geliştirilen Arrow Launcher Play Store’da resmi olarak yayınlandı. Microsoft’un Aero arayüzünden ve iOS’un arayüzünden esintiler taşıyan Arrow Launcher, Android cihazlar için şık bir alternatif.

Arrow Launcher
Arrow Launcher
Price: Free

 

Nova Launcher 

Nova-Launcher-Prime-APK (1)

Nova Launcher, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz yüksek performanslı ve düzenlenebilir bir anasayfaya sahip olmanızı sağlayan Android uygulamasıdır. Bu uygulama ile Android cihazlarınızın anasayfa görünümünü ve fonksiyonlarını değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz.

Nova Launcher
Nova Launcher
Price: Free

Sizin kullandığınız Launcher uygulamaları var mı?

 • mehmet diken

  Ben go launher i kullandim çok guzel bi uygulama tavsiye ederim

  • Ebubekir Akson

   En sevdiğiniz özelliği nedir ?

 • mehmet diken

  temalar ve geçiş efektleri çok hoşuma gidiyo