En İyi CyanogenMod Temaları

0
1663

Birbirinden güzel CyanogenMod temalarını bu konuda topladık.

Android telefonunuzda CyanogenMod romları denediyseniz CyanogenMod temalarını duymuşsunuzdur. Bu temalar cihazınızda herhangi bir launcher uygulamasından daha fazla özelleştirme imkanı sunar. Temaya göre değişen sistem arayüzü ve uygulamalar cihazınıza apayrı bir hava katmanızı sağlıyor. Bu yazımızda en iyi CyanogenMod temalarından öneriler bulacaksınız.

Lone

nr9jBbQ

Kırmızı ve siyah tonlarının ağırlıklı olduğu Lone teması CM12/12.1 ve CM13 sürümleri için kullanılabilir durumda.

LONE CM12/13 THEME
LONE CM12/13 THEME
Developer: Kikkos
Price: Free

Vault

vault

Eğer siyah arayüze sahip bir tema kullanmak istorsanız Vault temasını denemelisiniz. CM12 romları için kullanılabilir durumda olan tema cihaz görünümünü baştan sona yenilemekle kalmayıp koyu arayüzü sayesinde güç tasarrufu yapmanızı da sağlıyor.

Vault - CM12 Theme
Vault - CM12 Theme
Developer: Gustavo F. Santos
Price: Free

Galaxy S7 Theme

s7-theme

Telefonunuza Cyanogenmod rom yüklediniz ancak yine de TouchWiz arayüzünden vazgeçemiyorsanız Galaxy S7 teması sizin için oldukça iyi bir alternatif olabilir. CM12/12.1 ve CM13 sürümlerini destekleyen temayı aşağıdan indirebilirsiniz.

MaterialOS CM Theme

material os

Android arayüzü ile bütünleşen materai dizaynı kullanan MaterialOS teması basit görünümlü duvar kağıtları ve sade uygulama simgeleri ile cihazınızı görsel açıdan daha basit bir hale getiriyor. Bu eğlenceli tema CM12/12.1 ve CM13 sürümleri için kullanılabilir durumda.

The app was not found in the store. 🙁

MIUI 7 Theme

miui 7

Miui arayüzünü seviyor musunuz? Bu kadar şık bir görünü kim beğenmez ki? Miui romunu kullanan bir Android’iniz olmasada bu deneyimi tema seçeneği ile yaşayabilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı üzere Miui 7 sürüm arayüzüne sahip tema CM12/12.1 ve CM13 kullanıcıları için indirilebilir durumda.

[CM13] MIUI V7 CM12.x/CM13
[CM13] MIUI V7 CM12.x/CM13
Developer: WSTeams
Price: Free

Android N Style

n-style

Android kullanıcılarını işletim siteminin son sürümüyle tanıştıran CyanogenMod henüz yayımlayamadığı sürümleri de tema desteği ile deneyimlemenizi sağlıyor. Android N arayüzüne benzer temalardan en başarılı olanı diyebileceğimiz Android N Style teması maalesef  sadece CM13 sürümünü destekliyor.

Android N Style cm13 theme
Android N Style cm13 theme
Developer: Baranov Group
Price: Free

Material Glass – CM & RRO

Magic-Glass-Cm12-Theme-Image

Arkaplanda önceden belirlenen görüntü yerine herşey saydam olsun, tarzınızı yansıtın! Material Glass teması işte tamda bahsettiğimiz türden. Material Glass – CM & RRO temasını CM12/12.1 ve CM13 sürümüne sahip Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Swift Dark Theme

swift dark

Ücretsiz alternatiflerden pek keyif almamış veya belirli bir süre sonra sıkılmış olabilirsiniz. Bu konuda bir şeyi itiraf edelim geliştiriciler genelde ücretli olarak yayımladıkları uygualamaları daha fazla geliştiriyorlar. “Peki uygun fiyata kaliteli tema varmı?” diye soruyorsnız hemen önerelim. Swift tema serisi CyanogenMod rom temaları arasında ücretini en fazla hak edenlerden. Koyu arayüzden hoşlandığımız için Swift serisinden Swift Dark CM12 & CM13 Theme temasını önerdik ancak diğer versiyonalarında oldukça kaliteli durduğundan emin olabilirsiniz. 1.49 € gibi oldukça makul fiyattan satılan bu hoş tema CM12/12.1 ve CM13 sürümlerini destekliyor.

IdeaL Theme X

ideal

Şimdiye kadar hep CM12 ve üzeri sürümler için öneriler sunduk. Peki daha aşağıdaki sürümleri kullananlar? Merak etmeyin sayınız oldukça az ama sizi unutmadık. 🙂 Ve beklemenize değecek bir öneriyle karşınızdayız. Yine bir tema serisinden olan IdeaL Theme serisinin X sürümü, belki de CM11 kullanıcıları için verilebilecek en iyi alternatif olabilir. Cihazınızı baştan aşağı değiştiren bu tema serisinin diğer sürümlerini de denemenizi öneriyoruz.

IdeaL Theme X - CM11 Theme
IdeaL Theme X - CM11 Theme
Developer: MinDesigns
Price: Free

Daha Fazlası İçin

Listemizdeki temalar sizin için yeterli olmayabilir. Daha fazla tema seçeneğini Google Play Store’da bulabilirsiniz. Bunun için arama çubuğuna kullanmış olduğunuz CyanogenMod rom sürümünü yazarak cihazınıza uygun temalara ulaşabilirsiniz. Örneğin; cm 12.1 theme, cm13 theme

CyanogenMod temalarını kullanıyormusunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz