En İyi 3 E-Posta Uygulaması

1
6169

E-postalarımızı yönetmek için çeşitli uygulamalar kullanmaktayız. Bizim en çok hoşumuza giden e-posta uygulamalarından 3 tanesini sizinle paylaşıyoruz. Beğenip beğenmemek size kalmış. 🙂

CloudMagic E-mail App

Ödüllü bir e-posta uygulaması olan CloudMagic ile başlayalım istedik. CloudMagic, geliştirilme aşamasında kullanılan kodlarından dolayı hızlı bir uygulama olma özelliği taşıyor.

Uygulama ile Gmail, Hotmail, Outlook.com, Yahoo Mail, Microsoft Exchange, Mail.com, AOL, Office 365 ve diğer IMAP hesaplarınız sorunsuz bir şekilde çalışmakta.

cloudmagic-teknobolge

Pocket ve Evernote gibi uygulamaları kullanıyorsanız CloudMagic bunlarla bağlantı kurabilmekte. Sadece bunlar mı? Hayır. OneNote, Trello ve çok daha fazlası ile bağlantı kurabilmekte.

Hepimizin istediği Push bildirim, çevrimdışı olarak çalışma, şifre koruması ve 5 adet e-posta hesabını destektekleyen CloudMagic, Türkçe’yi desteklemese de size önereceğimiz uygulamaların başında geliyor.

 

Aqua Mail – email app

Gmail, Hotmail, Yahoo, FastMail, Apple (@me.com ve @mac.com), AOL, Office 365 ve çok daha fazla hesaplarınızla kolay bir şekilde kurulum sağlayan Aqua Mail, standart internet protokollerinin (IMAP, POP3, SMTP) yanı sıra Microsoft Exchange Web Hizmetleri protokolünü de desteklemekte.

aquamail

Aqua Mail’in sahip olduğu klasör yapısıyla taslak, gönderilen ve silinen mesajlarınızla senkronize bir şekilde çalışmakta. E-postalarınızdaki ekleri hafıza kartınıza kaydetmenizi sağlayan bu uygulama widget desteği de sunmakta.

Metin biçimlendirme bakımından zengin bir içeriğe sahip olmasının yanı sıra Apex Launcher Pro, Nova Launcher, Light Flow ve birçok uygulama ile entegre bir biçimde çalışabilen bu uygulamaya bir şans verin.

 

myMail – bedava mail uygulaması

Geldik son uygulamamıza. myMail uygulaması diğer uygulamalar gibi Gmail, Yahoo, AOL, iCloud, Hotmail, Outlook.com ve diğer hesaplarınızla sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Uygulama IMAP, POP ve SMTP ayarlarını otomatik olarak yaptığından hiçbir sorun yaşamayağını düşünüyoruz.

mymail - teknobolge

Hem tabletler hem de akıllı telefonlarla optimize bir şekilde çalışan myMail’in sizin için br hediyesi var: Kendinize ait ücretsiz @My.com e-posta hesabı alarak arkadaşlarınızı kıskandırabilirsiniz.

Kişileştirilebilir ve kullanıcı dostu arayüzüyle ön plana çıkmasının yanı sıra, kişilerle anlık aramalarda hızlı olması ve bunun dışında dosya ve görüntülerinizi direkt olarak e-posta sunucusunda gösterebilmesi uygulamanın diğer özelliklerden sadece birkaçı.

Sizin bu konuya ekleyecekleriniz var mı?

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz