Clash of Clans, Bir Başka Cihaza Nasıl Aktarılır?

3
10285

clash-of-clans

Kullandığınız cihazda popüler strateji oyunu Clash of Clans’ı oynayan biriyseniz veya Google Play Store’da Oyunlar kategorisinde geziniyorsanız Clash of Clans’ı duymuşsunuzdur. Diyelim ki Android’den iOS’a veya iOS’dan Android’e ya da başka bir işletim sistemine sahip bir cihaza geçiş yapıyorsunuz. Oyununuzu nasıl aktaracaksınız?

Öncekinden farklı bir işletim sistemine sahip bir cihaza geçiş yaptığınızda oyunların aktarımıyla ilgili sorunlar yaşarsınız. Neyse ki Clash of Clans böyle bir soruna sahip değil. Kendi içerisinde çözüm yolu mevcut. Şimdi hep beraber buna nasıl çözüm bulunuyormuş görelim.

Aktarmak istediğiniz, eski cihazınızda oyunu açın ve Ayarlar’a gidin.

Clash-of-Clans-Cihaz-Aktar-1

Ayarlar menüsünden “Bir Cihazı Bağla” seçeneğini seçin.

Clash-of-Clans-Cihaz-Aktar-2 “Bu  Eski Cihaz” seçeneğini seçin. Not: Kullancaağınız yani yeni cihazınızda “Bu Yeni Cihaz” seçeneğini seçerek işleme devam edin.

Clash-of-Clans-Cihaz-Aktar-3“Başka bir cihaza bağlanmak istiyorum” seçeneğini seçerek son adıma ilerleyin. Eski ve yeni cihazlarınızın işletim sistemleri (Android, iOS, Windows Phone vs.) birbirlerinden farklıysa bu seçeneği kullanın.

Clash-of-Clans-Cihaz-Aktar-4Oyun size bir kod verecek, bu kodu yeni cihazınızda “Ayarlar -> Bir Cihazı Bağla -> Bu Yeni Cihaz” yolunu takip ederek girebilirsiniz. Artık yeni cihazınızda oyuna kaldığınız yerden devam edip düşmanlarınıza saldırın. 🙂

Clash-of-Clans-Cihaz-Aktar-5

3 YORUM

    • Merhaba,

      Zaten bağlantı yaptığınızda oyunla ilgili bilgileriniz diğer cihaza aktarılır. Diğer cihazı kullanan kimse, sizin oyununuza girmesi normal.

      Ya da ben sizi tam anlamadım? 🙂

  1. Selam arkadaşlar ben iPad taplwtten oynuyom google olay hesaba yok tapletin daha önce tlf yukledim tlf format ladım silindi oyun simdi yukleyemiyorum bana yardımcı ola bilirmiainiz lutfen

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz