Carousel ve Mailbox artık olmayacak!

0
227

Dropbox, Carousel ve Mailbox uygulamalarını sonlandıracak!

Mailbox

Bildiğiniz gibi Dropbox’ın fotoğraf ve video daha doğrusu galeri uygulaması Carousel ve e-posta uygulaması Mailbox adında uygulamaları var. Ancak şirket tarafından yapılan açıklamaya göre bu uygulamalar malesef artık olmayacak.

Uygulamalarına çok önemli güncellemeler sunmayan şirketin bu uygulamaları sonlandırmak istemesi pek de bizi şaşırtmadı açıkçası. Carousel uygulaması yeni özellikler isteyen kullanıcılar tarafından çok sayıda şikayet almıştı. Şirket tarafından yapılan açıklamayla 31 Mart 2016 tarihinde Carousel uygulaması kapatılacak, ancak önemli özellikleri Dropbox uygulamasına entegre edilecek. Eğer Carousel uygulamasında fotoğraflarınızı yedeklediyseniz Dropbox uygulamasında da fotoğraflarınızı eksiksiz bir şekilde bulabileceksiniz.

Kullanıcılar tarafından çok sevilen, mükemmel bir e-posta istemcisi olan ve güncellemelerle daha iyi bir hale gelebilecek Mailbox uygulaması da 26 Şubat 2016 tarihinde kapatılacak ve Google Play Store’da yer almayacak. O zaman yeni bir e-posta uygulaması bulmanın tam zamanı. Daha önce sizin için hazırladığımız bu konudan kendiniz için bir e-posta uygulaması bulabilirsiniz.

Şirket ayrıca uygulamalarının kapatılmasıyla ilgili duyurunun Carousel ve Mailbox kullanıcılarına önümüzdeki günlerde bildirileceğini belirtti.

Şirketin almış olduğu bu kararla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Kullandığınız galeri ve e-posta uygulamaları var mı? Bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz