Ayın En İyi Uygulamaları (Ağustos 2014)

0
240

AyinUygulamalari

Bu sefer haftanın ve ayın en iyi uygulamaları aynı tarihe denk geldi ama endişelenmeyin; ayrı ayrı yazılar hazırladık. Uzun bir yazı oldu, ancak beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Over

Over, bir görüntü düzenleme uygulaması olmasına rağmen görüntülerinize metinler eklemenize odaklanmış bir uygulama. Bazı temel görüntü araçları ile benzersiz yazı tipleri ve kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz şablonlar sunuyor.

Over-Take

Over
Over
Developer: Over
Price: $3,99+

 

Afterlight

Görüntü düzenleme uygulamasıyla başlamışken yine böyle bir uygulamayla devam edelim. Görüntü düzenleme alanında en iyi uygulamalardan biri olan Afterlight, size basit bir tasarım ve güçlü araçlar sunuyor.

Afterlight1 Afterlight2

Afterlight
Afterlight
Price: Free

 

TapPath

TapPath, basit ama önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Uygulama, cihazınızda internet bağlantılarına dokunma davranışlarını kişileştirmenize yarıyor. Şöyle ki bir internet bağlantısına bir jez dokunduğunuzda kullandığınız internet tarayıcısını açabilir, iki kez dokunduğunuzda not uygulamasını açıp bağlantıyı oraya ekleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁

 

Google Haberler ve Hava Durumu

Daha birkaç gün önce Oğuz arkadaşımız bu bağlantıda Google Haberler ve Hava Durumu uygulamasının güncellendiği haberini sizinle paylaşmıştı. Yeni güncellemeyle modern bir görünüm alan Google Haberler ve Hava Durumu uygulaması kullanmak isterseniz Google Play Store’da ücretsiz olarak mevcut.

gnews01 gnews04

Google Haberler ve Hava Durumu
Google Haberler ve Hava Durumu

 

Wally

Tasarımı hoş bir duvar kağıdı uygulaması olan Wally ile cihazınızın duvar kağıdını değiştirmek isteyeceğinize eminiz.

The app was not found in the store. 🙁

 

Hangar

Durum çubuğunuza yerleşen Hangar ile favori uygulamalarınıza durum çubuğundan ulaşmanız mümkün. Çok sayıda özelleştirmeye sahip Hangar uygulamasını denemenizi öneriyoruz.

Hangar

Hangar - Smart app shortcuts
Hangar - Smart app shortcuts

 

Undeleter for Root Users

Rootlu cihazları olan kullanıcılar için silinen dosyaları (fotoğraf, videos vb.) kurtarmayı amaçlayan bir yazılım olan Undeleter, hafıza kartınızda yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızın yanı sıra cihaz hafızasındaki dosyaları da kurtardığını iddia ediyor. Denemekten zarar gelmez. 🙂

Undeleter

Undeleter Recover Files & Data
Undeleter Recover Files & Data

 

Unclouded

Unclouded, Dropbox ve Google Drive gibi bulut depolama alanınızı gözden geçirmenizi ve temizlemenizi sağlıyor. Uygulama ile dosyalarınızı görebilir ve hangi dosyanın ne kadar alan kapladığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

unclouded1 unclouded2

Unclouded - Cloud Manager
Unclouded - Cloud Manager

 

WeTransfer

Büyük dosyaları paylaşmanızı sağlayan WeTransfer ile paylaşmak istediğiniz dosya veya videoyu seçin ve arkadaşınızın e-posta adresini ekleyin. Arkadaşınız bir indirme bağlantısı içeren bir e-posta alacak. Hepsi bu kadar. 🙂

WeTransfer1 WeTransfer2

Collect by WeTransfer
Collect by WeTransfer
Developer: WeTransfer BV
Price: Free

Kiwi Calendar

Facebook’daki etkinliklerinizi kaçırıyor musunuz veya arkadaşlarınız konserlere gidiyor haberiniz mi olmuyor? Kiwi Calendar, arkadaşlarınızın ne yaptığını size söylüyor.

KiwiCalendar KiwiCalendar1

Kiwi Calendar
Kiwi Calendar
Developer: PapayaMobile Labs
Price: Free

EndlessJabber SMS – PC/Tablet

Hâlâ mesaj paketi kullanıyorsanız, EndlessJabber PC veya tabletinizden SMS göndermenizi sağlıyor. Yapmanız gereken çok basit. Uygulamayı telefonunuza yükleyin, bilgisayar veya tabletinizde Chrome veya Firefox kullanıyorsanız gerekli eklentiyi yükleyin ve kullanmaya başlayın. Tarayıcınızdan smsler gönderebilir ve mesaj geldiğinde bildirimler alabilirsiniz.

Yappy - SMS on PC & Tablet
Yappy - SMS on PC & Tablet

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz