ASUS’dan 6 GB Ramli Canavar

0
259

titan1.jpg

Asus 6 GB Ram’e sahip canavarını ortaya çıkardı. Bu canavarın ismi: ASUS Z1 TİTAN

Teknik özelliklerini sizlere dostça anlatmak gerekirse; 5,5 inç büyüklüğünde olan Qualcomm Snapdragon 830 işlemci ile karşımıza çıkan bu canavar birde içinde 6 GB Ram barındırıyor. Bu da yetmezmiş gibi bizlere 256 GB hafıza desteği sunuyor. Bu iki özelliğin dışında ASUS fotoğraf meraklısı arkadaşlarımızı da unutmamış ve arkaya 16 megapiksel çift LED flaşlı bir kamera koymuş. Türk Dil Kurumu adı ile Öz Çekim olan Selfie delisi dostlar için ise ön kamerayı 5 megapiksel yapmış ve onun yanınada LED flaş koymayı ihmal etmemiş. Bu durum gece sevgilisi ya da arkadaşları ile dışarıya, sahile gidip öz çekim yapmak isteyen dostlarımızı sevindirecek gibi duruyor.

Cihaza giriş portu olarak USB Type-C konnektörü eklemişler. Ön paneli Corning Gorilla Glass 5 koruyucu tabaka ile kaplı olan bu cihaz darbelerede meydan okuyor. Cihazda E-ink arka ekran ve dört ön hoparlör çıkısı bulunması da müzik seven arkadaşlarımız için cihazın özelliklerini tamamlıyor gibi görünüyor.

titan2.jpeg

Bu bahsedilen özellikleri şu anda barındıramayan Z1 Titan’ı 2017 yılından önce raflarda görebilmemiz pek mümkün değil gibi. Ancak öyle bir zamandayız ki teknolojinin hızına yetişilmiyor. Ve bugün canavar diye tanıttığımız bu cihazdan daha iyisinin 2 gün sonra çıkmayacağının bir garantisi yok.

https://www.youtube.com/watch?v=3cNyW-_SFhU

Asuz Z1 Titan hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz