Apple Music şarkıları kaydetmenizi sağlıyor!

0
786

Apple Music

Apple Music uygulaması güncellenerek kullanıcılar tarafından merakla beklenen özellik olan şarkıları cihaza kaydetme özelliğini getirdi.

Apple, Android cihazlar için sunduğu Apple Music uygulaması artık kullanıcıların şarkıları cihazlarına kaydederek çevrimdışı dinleyebilmelerini sağlıyor.

iOS cihazların aksine Android cihazların çoğu hafıza kartıyla kolay ve uygun bir fiyatla cihaz hafızasını artırabilmenizi  sağlayan microSD yuvasıyla beraber geliyor. Seçtiğiniz hafıza kartının kalitesine bağlı olarak okuma yazma hızı farklı olsa da hafıza kartınızı müzik kütüphanenizi, fotoğraflarınız, videolarınızı ve çok daha fazlasını depolamak için kullanabilirsiniz.

Madem hafıza kartımız var neden daha iyi bir şekilde yararlanmayalım ki?  Yeni güncellemeyle birlikte Android cihazınızdaki hafıza kartınız, Apple Music şarkılarınızı çevrimdışı dinleyebilmeniz için şarkılarınızı depolayabiliyor.  Şu an için uygulamanın maksimum 128 GB kapasitesine kadar destek verdiğini belirtelim. Günümüzde 128 GB kapasitesindeki hafıza kartları pek kullanılmasa da zamanla ihtiyaç artacağından uygulamanın destek sunduğu maksimum kapasite de artacaktır.

Şarkıların cihaza kaydedilmesi özelliğinin yanı sıra birçok özelliğin eklendiği uygulama hala beta aşamasında. İlerleyen günlerde beta aşamasından çıkacağını ve ilk sürümünün yayınlanacağını düşünüyoruz.

Uygulamaya eklenen yeni özellik hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Apple Music
Apple Music
Developer: Apple Inc.
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz