APK Icon Editor Artık Türkçe!

2
245

android_apk

Daha önce bu yazımızda APK Icon Editor programının ne olduğunu, ne işe yaradığını ve nasıl yükleyebileceğinizi, bu yazımızda programı kullanarak bir uygulamanın simgesini nasıl değiştirebileceğinizi ve bu yazımızda ise bir uygulamanın adını nasıl değiştirebileceğinizi sizinle paylaşmıştık.

Programın geliştiricisiyle iletişime geçerek programı Türkçeye çevirdim ve bir süre önce program Türkçe dil seçeneği eklenerek güncellendi. *Yardım -> APK Icon Editor Hakkında -> Yazarlar bölümünde ismimi dahi görebilirsiniz. 🙂

APK_Icon_Editor_TurkceProgramda birkaç tane İngilizce kelimeyle karşılaşabilirsiniz. Ancak yakında yapılacak güncelleme ile mevcut İngilizce kelimeler de Türkçe olacaktır.

Çeviriyle ilgili bir hata görürseniz veya şu şekilde olsa daha iyi olur dediğiniz çeviriler varsa lütfen belirtin.

APK Icon Editor programını kullanıyor musunuz?

 • KT’Şafak Kırmızı

  Abi paylaşımlar çok az

  • Biz tatil yapıyoruz, yoksa siz yapmıyor musunuz? Kendi adıma konuşayım. Windows için açtığımız, şu an yapım aşamasında olan Pencere Noktası sitemizle uğraşıyorum: http://pencerenoktasi.com

   Sitemiz adına konuşuyorum: Bizim öyle her gün konu açmak gibi bir derdimiz yok. 🙂 Çok konu açmak değil de Android kullanıcılarının sorunlarını çözmek bizim için daha önceliklidir. Ancak yazar olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar olursa kapımız açık:

   http://androidnoktasi.com/5695/ekibimize-katilmaya-ne-dersiniz/