[Anket] Android Cihazınızda Hangi Klavye Uygulamasını Kullanıyorsunuz?

1
682

Android cihazınızda farklı bir klavye uygulaması kullanıyor musunuz? Cevabınız evet ise anketimize katılın.

Cihazınızla gelen klavye uygulaması olsun veya Google Play Store’dan indirdiğiniz bir klavye olsun. Hepsinin kendilerini öne çıkaran özellikleri var ve dolayısıyla siz beğendiğiniz uygulamayı kullanıyorsunuz. Peki hangisini kullanıyorsunuz? Anketimize katılarak seçiminizi yapın ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Biliyorsunuz ben Samsung kullanıcısıyım. Ancak cihaz ile gelen klavyeyi çok kullandığımı hatırlamıyorum. Kişisel olarak TouchPal uygulamasını tercih ediyorum. Son güncellemelerinden önce bu uygulama klavyeyi cihazınızdaki uygulamalarda ne kadar süre kullandığınızı gösteriyordu ve cihazınız şarj olurken kilit ekranını değiştiriyordu. Bu iki özelliği hiç sevmemiştim ve birkaç yıldır kullandığım bu uygulamayı silmeye hazırdım.   Kapatsaydın, diyebilirsiniz. Bu özellikleri kapatma seçeneği yoktu. Çok sayıda olumsuz geri bildirim alan uygulama geliştiricileri, uygulamaya bu özellikleri kapatabilme seçeneği eklediler.

Diğer uygulamaların bu klavye uygulamasından ne farkı var? İşte burada sizin düşünceleriniz beni ve diğer arkadaşlarımızı etkileyebilir. Dolayısıyla farklı uygulamalara yönlendirebilirsiniz.

Anketimize katılın ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Listemizde kullanmış olduğunuz uygulama yok ise Diğer seçeneğini seçip konunun altında uygulamayı yorum (Facebook Comments veya Disqus) olarak belirtebilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz