Android Telefonunuzun Ekranını Bilgisayarınıza Yansıtın!

0
746

Eskiden zor olsa da artık Android telefonunuzun ekranını bilgisayarınıza yansıtmak çok kolay! Nasıl mı? Cevap: Vysor.

Bilgisayarınızda Chrome internet tarayıcısı yüklüyse şanslısınız. Tabi Chrome kullanmıyor ve Opera, Vivaldi, vb. Chrome uygulamalarını çalıştırabilen internet tarayıcıları kullanıyorsanız da şanslısınız. Öncelikle Vysor uygulamasını Chrome Web Mağazası üzerinden tarayıcınıza yükleyin.

Vysor
Vysor
Developer: vysor.io
Price: Free

Android cihazınızda USB hata ayıklama seçeneğini etkinleştirip cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. USB hata ayıklama seçeneğini nasıl etkinleştirebileceğinizi bilmiyorsanız buradaki konumuz yardımcı olacaktır. USB hata ayıklama seçeneğini etkinleştirip cihazınızı ilk defa bağladığınızda küçük bir pencere açılıp sizden izin isteyebilir. “Bu bilgisayara her zaman izin ver” seçeneğini işaretleyin ve Tamam butonuna dokunun.

İnternet tarayıcınız açıksa Vysor uygulaması bilgisayarınızda otomatik olarak çalışacak ve cihazınızın ekranını gösterecektir.

Vysor Bağlantı

Ancak otomatik olarak çalışmadıysa, Chrome internet tarayıcısında Uygulamalar’dan Vysor uygulamasını çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Chrome Vysor

Vysor cihazınızı bulamıyor ve ekranınızı göstermiyor ise bilgisayarınıza Evrensel Windows USB Sürücüsü‘nü yükledikten sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Uygulama telefonunuzun ekranınızda kullanabileceğiniz bazı kısayollar sunmaktadır. Bu kısayolları, uygulama cihazınızın ekranını bilgisayarda görüntülediği an görebilirsiniz.

Vysor Kısayol

Vysor uygulamasının iki farklı sürümü bulunmaktadır: Vysor ve Vysor Pro. Yani ücretsiz ve ücretli sürüm. Tabi ki ücretli sürüm ekranınızı yüksek kalite ile gösterebiliyor, tam ekran olabiliyor ve bunun gibi birkaç ek özelliğe sahip.

Vysor Pro

Vysor uygulamasını kullanıyor musunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz