Android 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

3
461

Bu yıl düzenlenecek olan Google I/O etkinliğinin tarihi açıklandı. Etkinliğin en önemli konusu ise Android N sürümünün tanıtılması olacak.

android-n

Google’ın her yıl düzenlediği Google I/O Geliştirici Konferansı’nın bu yıl ki tarihi açıklandı. Google’ın CEO’su Sundar Pichai kişisel Twitter hesabından şirketin en önemli etkinliklerinden Google I/O 2016 Geliştirici Konferansı’nın 18-20 Mayıs tarihleri arasında Mountain View’da düzenleneceğini duyurdu.

Google’ın ilk geliştirici konferansı da  10 yıl önce aynı yerde düzenlenmişti. Android Wear, Android TV gibi ürünlerinde tanıtılacağı Google I/O 2016 etkinliğinin en önemli konusu hiç süphesiz Android’in yeni versiyonu Android N sürümünün tanıtılması olacak. Şimdilik sadece N kod ismi verilen Android 7 sürümünün,kesin ismi de bu tarihte belli olacak. Ayrıca bu tarihten sonra Android N’nin beta sürümü Nexus cihazlar için yayımlanya başlanacak. Şimdilik Android’in yeni sürümü hakkında bildiklerimiz bu kadar. Bakalım Android N hangi yeniliklerle sunulacak. Yeni bilgiler geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

3 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz