2014 Dünya Kupası’nı Nereden Takip Edeceksiniz?

0
772

2014 Dünya Kupası geldi çattı, başlamak üzere. Brazilya’da yapılacak olan Dünya Kupası’na Türk Milli Takımımız malesef katılamıyor.

Maçları TRT kanalında izleyeceğinize şüphemiz yok. Ne de olsa maç TRT’de izlenir. 🙂 Peki Dünya Kupası ile ilgili bilgileri Android işletim sistemine sahip cihazınızdan takip etmeye ne dersiniz? Kişiselleştirme seçeneklerinin çok olduğu bir uygulama tanıtıyoruz: Jalvasco World Cup 2014.

Uygulama ile 2014 Dünya Kupası’yla ilgili haberleri okuyabilir, fotoğrafları görüntüleyebilir ve videoları izleyebilirsiniz. Uygulamada önceki dünya kupalarına ait bilgileri bulabileceğiniz bir seçenek de mevcut. Bu bilgilerde dünya kupasının düzenlendiği ülke, final maçlarının, 3.lük ve 4. lük maçlarının hangi takımlar arasında yapıldığını ve ayrıca atılan gol sayılarını göstermektedir.

WorldCup WorldCup1 WorldCup2

Bunların dışında favori takımızın yanı sıra tüm  gruplara veya tüm maçlara ait sekmeler ekleyebilirsiniz. 12 Haziran 2014’te Saat 23:00’da Brezilya-Hırvatistan maçıyla başlayacak olan 2014 Dünya Kupası’nı kolaylıkla takip edebileceğiniz bu uygulama önerdiğimiz uygulamalar listemizde yerini aldı bile. Hadi iyi seyirler. 🙂

Jalvasco World Cup 2014
Jalvasco World Cup 2014
Developer: Jalvasco Apps
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz