League of Angels II TR

Android Makaleleri

Samsung Galaxy A3 2017 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A3 2017 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy On7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy On7 Edge cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy A8 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A8 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy Note 8 hakkında en yeni söylentiler, çıkış tarihi ve...

Bildiğiniz gibi Note 7, Samsung için büyük sıkıntılara neden oldu ve sonlandırıldı. Hayranlar büyük bir merakla Note 8'i bekliyorlar.

Android cihazınızı, bilgisayarınız için kablosuz bir flaş sürücüye dönüştürün!

Android cihazınızı Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için kablosuz bir flaş sürücü olarak kullanmak ister miydiniz? Detaylar bu yazımızda!

Cihazınız USB OTG Desteği Sunuyor Mu? Öğrenin!

Android telefonunuz veya tabletinizde USB OTG desteği olup olmadığını bilmiyorsanız ve bunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En çok takip edilen canlı skor sitelerinden birisi olan CanliSkor.com'un Android uygulaması, spor dünyasının nabzını tutanlar için vazgeçilmez bir uygulama.

Samsung Internet Tüm Cihazlarda Nasıl Kullanılır?

Galaxy cihazları için yayınlanan Samsung Intenet uygulmasını kendi Android cihazınızda kullanın. Detaylar bu yazımızda yer almaktadır!

Samsung Nougat Güncellemeleri Ertelendi

S7 ve S7 Edge'den sonra Samsung'un diğer amiral gemisi cihazlarına gelmesi beklenen güncelleme ertelendi. Detaylar bu haberimizde!

Root Erişimi Nasıl Kaldırılır?

Android telefonlardaki root erişimini kaldırmak istiyorsanız bu konumuz tam da size göre. Root erişimini kaldırma yöntemleri için hadi içeriye!

Sony Xperia M5 Bootloader Kilidini Açıp DRM Anahtarlarını Geri Yükleme

Sony Xperia M5 cihazınızın Bootloader kilidini açmak isteyip DRM anahtarlarınızın gitmemesini de istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

7 Adımda Telefonlarda İnternet Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Android telefonunuz ile internet paketinizden nasıl tasarruf edebileceğinizi biliyor musunuz? Bu yazımız sayesinde tasarruf etmeniz mümkün!

Android Telefonunuza Masaüstü Görünümü Getirin!

Android telefonunuzdaki uygulamaları tıpkı bilgisayarlardaki gibi pencereler görünümünde kullanmak ister misiniz? Detaylar bu konumuzda.

WhatsApp’ta Sohbet Geçmişi Nasıl Yedeklenir?

Ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta sohbet geçmişinizi nasıl yedekleyebileceğinizi açıklıyoruz. Detaylar sitemizde yer almaktadır.

Android için Siri Alternatifleri

Apple'ın dijital asistanı Siri'nin çok iyi olduğu bir gerçek. Peki Siri'nin Android'deki alternatifleri neler? Sizin için bir araya getirdik.

Telefon ve Tablette Pil Kalibrasyonu Nasıl Yapılır?

Pil durumu bazen yanlış veriler gösterir ve %0'a ulaşmadan cihazın kapanmasına neden olabilir. Dolayısıyla pil kalibrasyonu yapmanız gerekir.

Samsung Galaxy S4 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S4 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy J7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy J7 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Nokia P1 Hakkında Neler Biliyoruz?

HMD Global şirketinin Android işletim sistemine sahip Nokia P1 hakkında bildiklerimizi bir araya getirdik! Detaylar bu yazımızda!

Samsung Galaxy A3 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A3 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S4 Mini Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy A7 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A7 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy A5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Nougat (Android 7) Güncelleme Tarihleri Açıklandı

Türkiye için Samsung'un Nougat güncelleme takvimi açıklandı. Telefonunuz ne zaman güncellenecek, detaylar bu yazımızda...

Samsung Galaxy S7 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 Edge cihazına ait stock romları buradan indirip cihazınıza yükleyebilir ve son sürüm Android'in tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!