UP Watch

Android Makaleleri

Hepfly ile ucuza uçun!

Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Türk Hava Yolları, Sunexpress, AnadoluJet, Bora Jet olmak üzere dünya havayollarına ait en uygun fiyatları Hepfly ile bulun!

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanın!

Google Opinion Rewards olarak geçen ve bir çok ülkede kullanılmaya başlanan Google Ödüllü Anketler uygulaması Türkiye'ye ye de geldi. Devamı yazımızda.

En İyi Dosya Yöneticileri

Android telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz en iyi Dosya Yöneticisi uygulamalarını sizin için bu yazımızda paylaşıyoruz.

Asus, ZenFone 3 Max için Android 7.1.1 Güncellemesine Başlıyor!

Asus, ZenFone 3 Max cihazı için Android 7.1.1 Nougat güncellemesine başlıyor! Yeni güncelleme bize ne sunuyor? Detaylar bu haberimizde!

Telefon Hızlandırıcı Uygulamalar Neden Kullanılmamalıdır?

Telefonunuzda kullandığınız RAM temizleyici ve görev sonlandırıcı uygulamaları aslında kullanmamanız gerekiyor. Akıllı cihazlarından beklenen performansı alamayan kullanıcıların birçoğu genellikle RAM temizleyici uygulamalara yöneliyor. Bu uygulamalar...

Galaxy S8 ve S8 Plus için TWRP Yayınlandı!

Samsung'un yeni cihazları Galaxy S8 ve S8+ için TWRP yayınlandı! Detaylar haberimizde yer almaktadır!

Samsung Galaxy S6 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 Edge cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Gizliliğinizi Korumanın 10 Yolu!

Android cihazınızı nasıl daha güvenli kullanabilirsiniz? Android cihazınızda gizliliğinizi koruyabilmenizin 10 yolunu sizinle paylaşıyoruz!

Android O’da kayıtlı bir ağa yakınken kablosuz ağ otomatik etkinleşiyor!

Android cihazınızda kayıtlı bir ağın yakınlarında bulunduğunuzda kablosuz ağ otomatik olarak etkinleştirilmesini ister miydiniz?

Android, Artık Windows’tan Daha Popüler!

Yıllardır Windows'un popülerliğinin üstesinden gelemeyen Android ilk kez Windows'u geçerek daha popüler oldu! Detaylar haberimizde!

Android O İle Gelecek 25 Yeni Özellik!

Android işletim sisteminin bu yıl yayınlanacak olan sürümü Android O birçok yeni özellikle beraber geliyor. Detaylar burada!

Samsung Galaxy S8 Masaüstü Olarak Kullanılabilecek

Samsung tanıtımında heyecan uyandıran cep telefonlarının yanı sıra Samsung Dex adı verilen masaüstü işletim ile ortak çalışabilen bir sistemi de anlattı.

Android Wear 2.0 Güncellemesi Geliyor!

Android Wear 2.0'ın resmi olarak piyasaya sunulmasından bu yana yaklaşık iki ay geçti ancak Wear 1.0 ile piyasaya sunulan saatler henüz güncellenmedi.

Facebook Snapchat Benzeri Filtreleri ve Öyküleri Ekliyor!

Facebook hikayelerde Haber Akışınızı zorlaştırmadan paylaşmak için Snapchat benzeri yeni özellikler paketi üzerinde çalışıyor.

Samsung Galaxy Note 7’yi Piyasaya Sürdü!

Samsung Galaxy Note 7 ile yeni bir adım attı. Samsung Galaxy Note 7 cihazını üç aşamalı olarak kullanıcıların hizmetine sunacak.

Facebook Canlı Konum İzlemeyi Messenger’a Ekledi

Facebook Messenger'a yeni bir konum izleme özelliği ekledi. Detaylar haberimizde yer almaktadır!

Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!

Kullandığımız Android telefonlarda çok önemli dosyalar saklıyoruz. Kişisel resim, müzik,video gibi dosyalar kaybolmaması gereken önemli dosyalardır.

Samsung Galaxy A3 2017 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A3 2017 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy On7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy On7 Edge cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy A8 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A8 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy Note 8 hakkında en yeni söylentiler, çıkış tarihi ve...

Bildiğiniz gibi Note 7, Samsung için büyük sıkıntılara neden oldu ve sonlandırıldı. Hayranlar büyük bir merakla Note 8'i bekliyorlar.

Android cihazınızı, bilgisayarınız için kablosuz bir flaş sürücüye dönüştürün!

Android cihazınızı Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için kablosuz bir flaş sürücü olarak kullanmak ister miydiniz? Detaylar bu yazımızda!

Cihazınız USB OTG Desteği Sunuyor Mu? Öğrenin!

Android telefonunuz veya tabletinizde USB OTG desteği olup olmadığını bilmiyorsanız ve bunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En çok takip edilen canlı skor sitelerinden birisi olan CanliSkor.com'un Android uygulaması, spor dünyasının nabzını tutanlar için vazgeçilmez bir uygulama.

Samsung Internet Tüm Cihazlarda Nasıl Kullanılır?

Galaxy cihazları için yayınlanan Samsung Intenet uygulmasını kendi Android cihazınızda kullanın. Detaylar bu yazımızda yer almaktadır!

Samsung Nougat Güncellemeleri Ertelendi

S7 ve S7 Edge'den sonra Samsung'un diğer amiral gemisi cihazlarına gelmesi beklenen güncelleme ertelendi. Detaylar bu haberimizde!