Android Makaleleri

Google Chrome’a Ana Sayfa Düğmesi Ekleyin!

Google Chrome'un Android sürümü, bazı cihazlarda Ana Sayfa düğmesini göstermesine rağmen bütün Android cihazlarda bazı nedenlerden dolayı bu düğme mevcut değildir.

Android Telefonun Kilit Ekranı SMS İle Nasıl Açılır?

Android telefonunuzun kilit ekranını korumak için belli başlı güvenlik seçenekleri vardır. PIN, desen, şifre, yüz tanıma ve parmak izi gibi çeşitli güvenlik seçenekleri telefon kilit ekranı güvenliğini, telefonunuzu eline alan kötü niyetli kişiler tarafından korunmasını sağlar.

YouTube Videolarını Hem Reklamsız İzleyin Hem de İndirin

YouTube videolarını mobil cihazınızda tek bir uygulamayı kullanarak hem reklamsız izlemek hem de cihazınıza indirmek ister misiniz?

Android’te Notlarınızı Yönetebileceğiniz 5 Uygulama

Günlük hayatınızda anlık not alma alışkanlığınız varsa ve bunun için yanınızda sürekli not defteri bulunduramıyorsanız Android telefonunuzda kullanabileceğiniz not alma uygulamaları bu konuda sizin not defteri ihtiyacınızı giderecek.

PUBG Mobile’da İnternet Bağlantısı Sorunu Nasıl Çözülür?

2017'nin Aralık ayında oyun piyasasına giren PlayUnkown's Battlegrounds yani kısaca PUBG, kısa sürede milyonlarca aktif oyuncu kitlesine sahip oldu.

Instagram, Facebook ve Twitter’daki Videoları Android Telefonunuza İndirin

Sosyal medyada her saniye yeni videolar paylaşılıyor. Ancak sosyal medya uygulamalarının içerisinde video indirme özelliği olmadığı için kullanıcılar oldukça zorluk çekiyor.

Instagram’da Panoramik Fotoğraf Yayınlayın

Android ve iOS işletim sistemiyle donatılmış orta ve üst segment akıllı telefonların neredeyse tamamı panoramik fotoğraf özelliğini bünyesinde barındırıyor.

Samsung Galaxy J5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy J5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S8 Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S8 Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S8 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S8 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Google’ın Sizi Dinlemesini Nasıl Engelleyebilirsiniz?

Günümüzdeki sesli asistanlar eskiye nazaran daha kullanışlı ancak bazı gizlilik sorunlarıyla geliyorlar. Google da bunlardan biri ve size dinlemesini devre dışı bırakabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 Edge cihazına ait stock romları buradan indirip cihazınıza yükleyebilir ve son sürüm Android'in tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Mini için Android 7.1.2 Nougat (LineageOS)

Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza Samsung tarafından güncelleme verilmiyor diye üzülmeyin! LineageOS sayesinde Android 7.1.2 Nougat deneyimi yaşayın!

Samsung Galaxy C7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy C7 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Mobilde Düşük Boyutlu Oyunlar

Mobil oyunlarda düşük boyutlu fakat sürükleyici 7 oyunu listeledik. Mobil oyunlar kategorisinde çok fazla göze çarpmayan bu oyunlardan beğeneceğiniz vardır.

En İyi Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Artırılmış gerçeklik telefonlar için yeni bir trend olma yolunda. Büyük firmaların bu öne çıkan teknoloji için planları bulunmakta.

Samsung Galaxy S6 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Lenovo P2 OEM (Bootloader) Kilidi Nasıl Açılır?

Lenovo P2 cihazınızın OEM (Bootloader) kilidini açarak cihazınızın sınırlarını zorlayın! Detaylar bu yazımızda yer almaktadır!

Telefon ve Tablette Pil Kalibrasyonu Nasıl Yapılır?

Pil durumu bazen yanlış veriler gösterir ve %0'a ulaşmadan cihazın kapanmasına neden olabilir. Dolayısıyla pil kalibrasyonu yapmanız gerekir.

Cihazınız USB OTG Desteği Sunuyor Mu? Öğrenin!

Android telefonunuz veya tabletinizde USB OTG desteği olup olmadığını bilmiyorsanız ve bunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Akıllı Telefonunuzdan Para Kazanmanın 13 Yolu!

Cüzdanınızda biraz daha para olsaydı daha iyi olmaz mıydı? Akıllı telefonunuzu kullanarak para kazanabileceğiniz yöntemleri açıklıyoruz.

Samsung Galaxy Tab S 10.5 (Wi-Fi) Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve...

Samsung Galaxy Tab S 10.5 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Cihazınızda Hangi Uygulamalar Kaldırılmalı?

Android işletim sistemli Samsung marka bir cihaz aldığınızda gereksiz uygulamaların olduğunu görür ve bunları silmek istersiniz.

Android cihazınızı, bilgisayarınız için kablosuz bir flaş sürücüye dönüştürün!

Android cihazınızı Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için kablosuz bir flaş sürücü olarak kullanmak ister miydiniz? Detaylar bu yazımızda!

Tasmalı bir köpek gibi: Amazon Fire HD 8 (2017) tabletinin testi

Ashampoo Blog yazarı olan tutkulu bir Alman filolog ve tarihçi Sven Krumrey, Amazon Fire HD 8 (2017) tableti ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Çevrenizdeki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin!

Gezerken çevrenizde bulunan kablosuz ağ şifrelerini öğrenip internete bağlanmak istiyorsanız bu uygulama ile çok kolay! Detaylar yazımızda!

İşte Galaxy Note 8 özellikleri ve fiyatı!

Yeni Galaxy Note 8 mağazalarda yerini bulmayı bekliyor! Fakat almalı mısınız? Özellikleri nedir? Note 7 veya S8'den farkları nelerdir?