Apple Watch İçin Pokemon Go Geliyor!

0
333

Apple’ın 2016 özel etkinliğinde Apple’ın Nintendo ile yaptığı başka bir anlaşma duyuruldu. Pokémon Go, Apple Watch için geliyor!

Pokémon Go alışması çok kolay olan bir oyun ve çoğu telefon için uyumlu. En basiti telefonunuzu cebinizden çıkarıyorsunuz, oyunu çalıştırıp Pokémon avlıyorsunuz. Ama şimdi bu daha da kolaylaşıyor, yani Apple Watch kullanıcıları için. Evet, Apple Pokémon Go’nun giyilebilir teknoloji olan Apple Watch için geleceğini duyurdu.

pokemon_go_apple_watch-3

Esasen, bu uygulama orjinal oyuna bir eklenti olarak görülebilir. Pokémon Go Apple Watch uygulaması yakınlarda bulunan Pokémonlar, Pokestoplar ve gymler ile ilgili bilgileri gösterecek. Ve bunları birdaha kaçırmayacaksınız, çünkü uygulama bildirimleride destekliyor.

pokemon-go-apple-watch-4

Ayrıca, yumurtalarınızın ne zaman çatlamalarına ne kadar süre kaldığını da gösteriyor, ve bu antrenman olarak sayılacak. Yani Apple Pokémon Go’yu resmi olarak bir antrenmana dönüştürdü! Ama Pokémon Go için Apple Watch desteğinin ne zaman geleceğini bilmiyoruz, Niantic Laboratuarları “bu yılın sonlarında” geleceğini söylüyor.

Apple Özel Etkinliğinden Pokémon Go Uygulamasının Tanıtımından Birkaç Fotoğraf:

apple-watch-pokemon-go-1

pokemon-go-apple-watch-2

Büyük Soru:

Bu uygulama ne zamana kadar Apple için özel olarak kalacak ya da kalacak mı? Ayrıca Super Mario oyununu da ilk olarak almasıyla Apple’ın Nintendo ile sıkı bir ilişkisi olduğunu anlayabiliyoruz, ama Pokémon Go Android Wear için de çıkarsa pek şaşırmayacağımızı belirtelim. Yani Pokémon Go oynayıp Android Wear kullanan çok sayıda kullanıcı var ve Niantic Laboratuvarları bu kullanıcılara görmezden gelmemeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Siz ne düşünüyorsunuz, Pokémon Go bu uygulamanın çıkmasıyla nasıl olacak? düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz