YouTube’daki Videoları İndirin!

4
1747

YouTube’daki videoları indirmek ve hatta seslerini almak ister miydiniz? O zaman bu uygulama tam da size göre.

YouTube’dan video indirenlere karşı şimdiye kadar cezai bir yaptırım uygulandı mı bilmiyoruz. Ama yapacağınız işlemlerde sorumluluğun size ait olup bu yazının sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu ve hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Android cihazınızda YouTube’dan video indirmek ister miydiniz? İşte tam size göre bir uygulama: YouTube Downloader.

Peki bu uygulama size neler sunuyor? Uygulama ile YouTube’da videolar arayabilir, kategorilere göre arama yapabilir, bulduğunuz videoların desteklediği çözünürlüklerde indirmeler gerçekleştirebilirsiniz. Video indirmek yetmedi mi? O zaman uygulamanın size videolardaki sesi mp3 olarak kaydetmenizi de sağladığını belirtelim.

youtube-downloader1 youtube-downloader2

Bulduğunuz videoları tür, kalite, ses gibi filtreleme seçeneklerine sahip bu uygulamanın birkaç özelliğinden bahsetmek istiyoruz. Arama sonuçlarında gösterilecek video sayısı varsayılan olarak 50’dir. Siz bunu 25, 50 , 100 ve 150 olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında videoları indirmeden önce isimlerini değiştirebiliyorsunuz. Bunun için bu özelliği ayarlardan etkinleştirmeniz gerekmekte.

Koyu ve Açık renkli iki adet temaya sahip bu uygulama ile indirilen videolarınızın kaydedildiği klasör varsayılan olarak Android cihazınızdaki “İndirilenler” klasörünüzdür ve bunu değiştirebilirsiniz.

youtube-downloader3 youtube-downloader4

Uygulamanın tamamen Türkçe olduğunu belirtmemizde fayda var. Uygulamayı yüklediğinizde büyük bir ihtimalle İngilizce olarak açılacaktır. Uygulama ayarlarına gidip Türkçe’yi seçmeniz gerekmekte.

Uygulamayı bu bağlantıdan yükleyebilirsiniz. Google Play Store’da yer almayan bu uygulamayı nasıl güncelleyeceğinizi merak ediyorsanız uygulamanın otomatik güncelleme özelliği de mevcut.

4 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz