Sosyal Ağlardaki Videoları Kolaylıkla İndirin: Snaptube

0
504

YouTube’daki videoları indirmek ister misiniz? Sadece YouTube değil, Snaptube ile WhatsApp Durum, DailyMotion, Instagram gibi farklı kaynaklardan videoları indirebilirsiniz.

Farklı kaynaklardaki videoları indirmek için cihazınıza birbirinden farklı uygulamalar yüklemiş ve yüklediğiniz uygulamalar düzgün çalışmamış olabilir. Bu durumun sizi bıktırmış olabileceğini düşünüyoruz. Birden fazla uygulama yüklemek yerine Snaptube ile tek bir yerden YouTube, DailyMotion, Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp Durum, Vimeo, SoundCloud ve daha birçok platformda yer alan videoları indirebilirsiniz.

Videoları indirirken istediğiniz kaliteyi seçmenize izin veriyor. Yani indirmek istediğiniz bir video 4K, 2K, 1080p vb. gibi çözünürlükleri destekliyorsa hiçbir zorluk yaşamadan videoyu seçeceğiniz çözünürlükte indirebiliyorsunuz.

Snaptube Resmi Sitesi: https://www.snaptubeapp.com/tr/
Android için indirin: Snaptube

YouTube’daki videoların özellikle müzik videolarının sadece seslerini kaydetmek istediniz mi? Snaptube bu özelliği de destekliyor. Video indirmenin yanı sıra YouTube’daki videolarda yer alan sesleri MP3 veya M4A olarak istediğiniz kalitede indirebilmeniz de mümkün.

Uygulama ile YouTube gibi platformlardaki hesaplara ait “Oynatma Listeleri”ni indirebilir ve böylelikle tüm videoları zahmetsiz ve hızı bir şekilde indirebilir ve Android cihazınızda izleyebilirsiniz.

Resmi YouTube uygulamasında izlediğiniz videoyu yüzen pencerede açsanız bile YouTube uygulamasından çıkınca video durur ve yüzen pencere kapanır. Ancak Snaptube ile videoları yüzen pencerede oynatabilir ve uygulamadan çıkarak Android cihazınızda sorunsuzca gezinebilirsiniz.

Android’in yeni sürümleri gözlerimiz için gece modu özelliği sunsa da bu özellik henüz üçüncü taraf uygulamalarda istenilen sonucu vermiyor. Hatta üçüncü taraf uygulamalar Android’in gece moduyla uyumsuz olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Snaptube dahili olarak uygulamanın Ayarlar’ından ulaşabileceğiniz bir Gece Modu özelliği sunuyor ve gözlerinizi düşünüyor.

Uygulamada içeriklerin gösterileceği ülkeyi de ayarlayabiliyorsunuz. Böylelikle Türkiye yerine İngiltere, Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek ve diğer ülkelerde öne çıkan videolar uygulamada karşınıza gösterilecektir.

Snaptube, Google’ın telif hakkı konusunda YouTube’dan videolar indirmeyi sağlayan uygulamaları yasaklayan politikası nedeniyle Google Play’de bulunmuyor. Snaptube, CM Security, Lookout Security ve McAfee Security tarafından güvenlik sertifikası verildiğinden güvenlidir ve kötü amaçlı bir yazılım değildir. Ancak uygulamayı cihazınızda kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Dünya genelinde 40 milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Snaptube Resmi Sitesi: https://www.snaptubeapp.com/tr/
Android için indirin: Snaptube

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz