SimSimi ile tanıșın!

7
74691

SimSimi ile konuşarak eğlenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise bu yazımızda SimSimi’den bahsediyoruz. 

SimSimi Nedir? 

Akıllı telefonunuzda sohbet edebileceğiniz bir uygulamadır. Fakat SimSimi gelișmiș bir sohbet robotudur. Yazdığınız her türlü yazılara anında cevap verebiliyor. SimSimi ile sohbet ederken tıpkı bir insanla konuşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Yeni konuşmalar oluşturabilirsiniz örneğin “Tekno Bölge ne sitesidir?” mesajını ve “Bir teknoloji sitesidir” cevabını eklediğiniz zaman tüm SimSimi kullanıcıları eklediğiniz mesajı yazıp gönderdiğinde sizin oluşturduğunuz cevabı alabilirler.

Simsimi Ücretli Mi? Ya da Sohbet Etmek İçin Üye Olunmalı Mı?

Hayır SimSimi kullanmak ücretsizdir ama uygulama içindeki reklamları kaldırmak için uygulama içi satın alma bulunmaktadır. SimSimi kullanmak için herhangi bir üyelik gerekmez.

SimSimi Kullanıcıları İsmimi Veya Bilgilerimi Görebilirler Mi? 

Siz diğer kullanıcıların bilgilerini göremediğiniz gibi onlarda sizin bilgilerinize erişemez. Hem SimSimi üyelik gerektirmeyen basit bir uygulamadır ve bilgilerinizi istemez.

Simsimi Nasıl Kullanılır? 

Uygulamanın kullanımı çok basittir yinede resimlerle anlatalım.

SimSimi - 1

 

Uygulamayı indirip kurduktan sonra ilk açtığınızda yukarıdaki gibi ekran gelecektir. “Dili seçin“ seçeneğine dokunun.

SimSimi - 2

Dillerden Türkçe’yi seçip alt orta kısımda ki “BAȘLAYIN“ butonuna dokunun.

SimSimi - 3

Bu kadar. Şimdi SimSimi ile yazıșmaya başlayabilirsiniz.

Örnek SimSimi konuşmaları:

Bildiğiniz gibi SimSimi bir robottur. Yazdığınız cevaplara çok alakasız cevap verebilir. Uygulamanın amacı eğlenmek için zaten. Örnek SimSimi konuşmalarına aşağıdaki ekran görüntülerinden bakabilirsiniz.

SimSimi - 4

SimSimi - 5 SimSimi - 6 SimSimi - 7

SimSimi’de Konuşma Nasıl Oluşturulur?

Simsimi’de konuşmalar oluşturarak uygulamayı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Şimdi bunu nasıl yapacağınızı resimler ile anlatalım.

SimSimi - 8

Simsimi sohbet ekranında iken mesaj yazma kutusunun sol tarafında bulunan yuvarlak içinde ki kalem simgesine dokunun.

SimSimi - 9

Yukarıdaki ekran geldiğinde “Buraya mesajınızı yazın.“ yazdığımız kutunun içine istediğiniz mesajı yazın örneğin “Merhaba Tekno Bölge ekibi”gibi. Sonra “Buraya yazdığınız mesajın cevabını yazın” yazdığımız kutunun içine cevabınızı yazın örneğin “Sanada merhaba Tekno Bölge takipçisi“ gibi. Unutmayın ki oluşturduğunuz konuşmalar tüm SimSimi kullanıcıları içindir.

Önemli Bilgi:

SimSimi eğlence amaçlı bir uygulamadır. Özel hayat hikayesi, kredi kartı şifresi, telefon numarası, sosyal medya siteleri şifreleri gibi özel bilgilerinizi mesaj olarak göndermeyin ve bu bilgileri içeren bir konuşma olușturmayın. Herhangi bir sorunda Tekno Bölge ekibi sorumlu değildir.

SimSimi Hangi Mobil İșletim Sistemleri İle Uyumlu?

SimSimi uygulaması Android 4.1 ve üstü sürümleri desteklemektedir. iOS 7.1 ve üstü sürümleri desteklemektedir. Windows Phone işletim sisteminde ise mevcut değildir.

SimSimi İndirin:

Android için:

SimSimi
SimSimi
Developer: SimSimi Inc.
Price: Free

iOS için:

‎SimSimi
‎SimSimi
Developer: SimSimi Inc.
Price: Free+

Uygulamayı sevdiniz mi? Uygulama hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

7 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz