iPhone ve iPad için En İyi Emoji Uygulamaları

0
689

iPhone ve iPad’lerde mesajlaşma esnasında konuşmayı daha eğlenceli hale getirmek ve duygularınızı tek bir simge ile belirtmek için klavyenizin çeşitli emojilerini kullanabilirsiniz. 

iPhone ve iPad cihazlarınızda sizler için hazırladığımız en iyi emoji uygulamalarının bir arada bulunduğu liste ile daha farklı ve özel emojilere erişebilirsiniz.

1- Bitmoji

Snapchat ile adını duyduğumuz Bitmoji uygulamasını telefonunuza indirerek birbirinden farklı emojilere erişebilirsiniz. Bitmoji’de kendi avatarınızı oluşturarak bu avatarınızı çeşitli emojiler için de kullanabilirsiniz. Snapchat, iMessage gibi birçok uygulamada Bitmoji’yi kullanabilirsiniz.

Bitmoji’yi buraya tıklayarak iPhone ve iPad’inize indirebilirsiniz.

2- Emoji Me Face Maker

Emoji Me Face Maker ile kendinize veya arkadaşınıza benzer hareketli emojiler dizayn edebilirsiniz. Duygularınızı çeşitli şekillerde ifade edebileceğiniz bu emojileri Twitter, Instagram ve Facebook’ta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Emoji Me Face Maker’ı indirmek için buraya tıklayın.

3- Emoji Free – Emoticons Art and Cool Fonts Keyboard

Emoji Free, kullanıcılarının çeşitli emojilerle kendilerini mesajlaşma sırasında daha iyi ifade etmelerini sağlar. Karikatür görüntüleri, suratlar ve renkli eylemler, fantastik emojiler, orijinal statik resim oluşturucuları ile arkadaşlarınıza kendini daha iyi ifade edebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

4- Kimoji

Kimoji, kullanıcılarına 1000’den fazla emoji çeşidi, çıkartma ve GIF sunar. Uygulamaya sürekli yeni GIF‘ler ve emojiler ekleneceği için çeşitli emojilerle arkadaşlarınıza kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Kimoji, App Store’da 2.99$’a indirilebilir. Kimoji’yi indirmek için buraya tıklayın.

5- Adult Emoji for Lovers

800’den fazla yetişkin emojisiyle sohbetlerinizi keyiflendirin. Kız arkadaşınıza yollayabileceğiniz birbirinden farklı emojiler ile kız arkadaşınızın gönlünde bir kez daha taht kurmayı başarabilirsiniz. Adult Emoji for Lovers‘ta en çok kullanılan ve beğenilen emojileri de listeleyebilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak iPhone ve iPad’inize indirebilirsiniz.

6- Finland Emojis

Finlandiya’nın ülke temasına dayalı bir emoji uygulaması olan Finland Emojis, Finlandiya’nın bu konuda ilk olmasını sağlıyor. 30’dan fazla dilin anlık duygularının da emojilere yansıtıldığı uygulamayı iOS 8.0 ve üzeri sürüme sahip olan kullanıcılar indirebilir.

Finland Emojis’i buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

7- Emoji Free

Emoji Free‘de emojileri daha karikatürize edilmiş bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın kafasını karıştıracak emojiler hazırlayabilirsiniz. Emoji Free’de yer alan mesaj kalıpları da konuşma sırasında işinize çok yarayacak!

Emoji Free’yi indirmek için buraya tıklayın.

iPhone ve iPad için En İyi Emoji Uygulamaları

8- Emoji>

Emoji>, iOS cihazları için en sevilen emoji uygulamalarındandır. 200’den fazla emojiyi mesajlaşlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca Emoji> uygulaması klavye ile entegre edildiğinden 20 renkli klavye temasını da kullanabilirsiniz.

Emoji>’yi buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

9- 5000+ Emoji New – 3D Animated Emoticons

İsminden de anlaşılacağı gibi 5000’den fazla emoji ile metin mesajlarınızı süsleyebilirsiniz. Metinlerinizi süslemek için 40’dan fazla yazı tipi uygulamanın içerisinde yer alıyor.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

10- SMS Rage Faces

SMS Rage Faces’i buraya tıklayarak iPhone ve iPad’inize indirebilirsiniz. 3000’den fazla öfkeli yüzlerle öfkenizi mesajlarınızda daha hızlı bir şekilde dile getirebilirsiniz. Ayrıca kendi suratınızın fotoğrafını çekerek uygulamaya optimize edebilir, kendi ifadenizi de oluşturabilirsiniz.

Bu listeye ekleyeceğiniz uygulamalar var mı? Yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz