İftar Sofraları İçin Muhteşem Android Ve iOS uygulamaları

0
420

Muhteşem iftar yemekleri bulabileceğiniz ve size yardımcı olacak Android ve iOS için yemek uygulamaları bu yazımızda.

Ramazan ayında iftar da hangi yemeği yapmakta zorluk mu yaşıyorsunuz? Size çok iyi yardımcı olabilecek Android ve iOS için yemek uygulamalarını bu yazımızda bir araya getirdik.

Nefis Yemek Tarifleri: Bu uygulama ile birçok çeşit yiyecek tariflerine bakabilir, “Bugün ne pişirsem?” bölümü ile hızlıca öneriler alabilir, arama  bölümünden istediğiniz yemeğin tarifini bulabilirsiniz.

Ayrıca tarif videolarını izleyebilir, kullanıcıların tariflerine bakabilir, en sevdiğiniz yemek tariflerini favorilerinize ekleyebilir, diğer kullanıcılara yemekler ile ilgili sorabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Android ve iOS için aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

 

 

Nefis yemek tarifleri Nefis yemek tarifleri tüm tarifler

Android:

Nefis Yemek Tarifleri
Nefis Yemek Tarifleri

iOS:

The app was not found in the store. 🙁

Tarif Küpü – Yemek Tarifleri: 2000’i aşkın yemek tarifleri ile her gün size menüler önermektedir. Bu uygulamanın asıl amacı yemek yapmayı öğretmektir mutfak akademisi kategorisi altında her türlü detaylı bilgileri bu uygulama ile bulabilirsiniz. Android ve İOS için aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak indirebilirsiniz.

<Tarif küpü - yemek tarifleri menülerTarif küpü - yemek tarifleri

Android:

iOS:

The app was not found in the store. 🙁

Așcı – Videolu Pratik Yemek Tarifleri: Bu uygulama ile pratik videolu yemek tariflerini bulabilirsiniz. İOS için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

<Aşçı - videolu pratik yemek tarifleri sağlıklıAşçı - videolu pratik yemek tarifleri

Efsane Tarifler: Dünyanın dört bir yanından yemek tariflerini görüp mekan ve yemek hakkında bilgiler bulabileceğiniz uygulamadır. Ayrıca yemek tariflerini beğenip sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. iOS için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Efsane tariflerEfsane tarifler

The app was not found in the store. 🙁

Pratik Yemek Tarifleri: Bu uygulamanın basit arayüzü ile hızlıca yemek ve tatlı tariflerine göz atıp istediğiniz yemeğin yapılıșına bakabilirsiniz. Android için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Pratik yemek tarifleriPratik yemek tarifleri yapılıș

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri
Price: Free

İnternetsiz Yemek Tarifleri: bu uygulama ile internet olmadan yemek tariflerine bakabilir, rastgele yemek tarifi alabilir, favori yemek tariflerini favori listenize ekleyerek hızlı ulaşabilirsiniz. Android için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

<İnternetsiz yemek tarifleriİnternetsiz yemek tarifleri yapılış

İnternetsiz Yemek Tarifleri
İnternetsiz Yemek Tarifleri

Bu listeye sizin ekleyeceğiniz uygulamalar var mı? Yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz