Filigran Olmadan Video Nasıl Düzenlenir?

0
516

Mobil uygulamalarla düzenlenen videolarda genelde filigran yer alır. Filigran olmadan video düzenlemeniz için bilgisayardaki programları kullanabilirsiniz.

Mobil uygulamalarla düzenlenmiş videoların birçoğunda genellikle uygulamanın ismi yer alıyor. Filigran olmadan video düzenlemeniz için bilgisayardaki profesyonel video kurgu programlarını kullanabilirsiniz. Ancak filigranın olmadığı bir videoyu akıllı telefonunuzda düzenlemek istiyorsanız bu görevi yapan tüm uygulamalar videoda reklamına yer veriyor.

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız veya arkadaşlarınıza göndereceğiniz videoları akıllı telefonunuzda düzenlediğinizde videonun herhangi bir bölümünde uygulama reklamının gözükmemesi için yükseltme istemeyen uygulamaları kullanmanız gerekmektedir.

Filigran Olmadan Video Nasıl Düzenlenir?

Filigran olmadan video düzenlemek için akıllı telefonunuza Vlogit isimli uygulamayı indirin. Uygulamayı indirdikten sonra açın ve uygulamaya misafir olarak ya da sosyal medya hesaplarınızı kullanarak giriş yapın.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulama ana ekranının sağ alt köşesindeki Kitaplık seçeneğine tıklayın. Burada telefon galerinizde yer alan videolar ve fotoğraflar bulunmaktadır. Oluşturacağınız videoda kullanacağınız dosyaları seçin ve sağ alt köşedeki kırmızı renkte olan ilerle butonuna dokunun.

Bu ekranda seçtiğiniz fotoğraf ve videoları, video akışında düzenleyebileceğiniz bütün seçenekler çıkacaktır. Bu uygulamayı kullanarak videoya metin, emoji ekleyebilir, videoyu kırpabilir arka plana müzik ekleyebilir ve videodan ekran görüntüleri alabilirsiniz.

Videoyu düzenlemeyi bitirdikten sonra ekranın sağ üst köşesinde yukarı doğru bakan ok işaretine tıklayın. Film Rulosuna Kaydet seçeneğine tıklayarak oluşturduğunuz videoyu kaydedin.

Uygulamada oluşturduğunuz videoyu film rulosuna kaydetmeden YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram’a da yükleyebilirsiniz.

Teknoloji haberleri ve diğer ipuçlarından haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz