En iyi iPhone ve iPad uygulamaları #1

0
495

Bu yazımızda 2016 yılında çıkmış en iyi, ücretsiz iPhone ve iPad uygulamalarını derledik dilerseniz gelin hep beraber bakalım.

Haftanın en iyi uygulaması: VimoİPad_vimo_örneği

Çoğunuzun bilmiş olduğu gibi bilgisayarda After Effects uygulaması ile videolarınızda güzel efektler yapıp videolarınızı çok güzel bir şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Size bu kolaylığı sunan iPad uygulaması Vimo ile artık videolarınızı başarılı bir şekilde düzenleyip efektler uygulayabileceksiniz

Bu uygulama ile videolara istediğiniz resmi veya efekti kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Uygulamanın sunmuş olduğu efektleri ve sunmuş olduğu bazı çıkartmaları ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Fakat daha fazla efekt ve çıkartma isterseniz uygulama içerisinde APP Store hesabınız ile satın alma işlemi yapmanız gerekecektir. Uygulama iPhone’lar ile de uyumludur.

Vimo uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz:

VLLO (aka Vimo) - Video editor
VLLO (aka Vimo) - Video editor
Developer: vimosoft
Price: Free+

Seedling Comic Studioipad-seedling-comic-studio-örnek

Bu uygulama sayesinde resimlerinize çizgi romanlarda bulunan konuşma balonlarını ve yapıştırmaları ekleyebilirsiniz. Bu şekilde resimlerinize güzel bir .izgi roman efekti verebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde resimlerinizi PDF dosyasına dönüştürme imkanınız da bulunmakta. Uygulama iPhone ve iPad ile uyumludur.

Seedling Comic Studio uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz:

Seedling Comic Studio
Seedling Comic Studio
Price: Free+

Photofy

ipad-free-photofy-örnek

Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde kırpma, fotoğrafın boyutunu, sıcaklık ve doygunluk ayarını değiştirme, yazı ve çerçeve ekleme özelliği ve sayamadığımız daha birçok özellik bulunmakta. Bu uygulama ile resimlerinizi basit bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Uygulamanın sunduğu diğer filtre ve yapıştırmaları ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulama hem iPhone hem de iPad ile uyumludur.

Photofy uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz:

Photofy Content Creation
Photofy Content Creation
Developer: Photofy, Inc.
Price: Free+

Microsoft Excelipad-free-microsoft-excel-örnek

Çoğunuzun bildiği üzere tablo,liste ve birçok işimize yarayan Excel uygulamasını indirebiliyoruz bu uygulamayı iPad cihazınızda kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bluetooth klavye ile günlük işlerinizi çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Uygulamayı kullanırken Microsoft hesabınıza ihtiyacınız olacağını belirtelim. Microsoft hesabınız ile giriş yaptıktan sonra uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabileceksiniz. Uygulama hem iPhone hem iPad ile uyumludur.

Microsoft Excel uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz:

Microsoft Excel
Microsoft Excel
Price: Free+

Brushes ReduxBrushes Redux-ipad-örnek

Bu uygulama sayesinde güzel ve başarılı bir şekilde çizimler yapabileceksiniz. Uygulama içerisindeki ayarlar sayesinde güzel bir şekilde çizimler yapabileceksiniz. iPad için bir tane dokunmatik kalemi satın alarak başarılı çizimler yapabilecek ve resimlerinizi kayıt ederek sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz. Uygulama hem iPhone ve iPad ile uyumludur.

Brushes Redux uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz:

Brushes Redux
Brushes Redux
Developer: Christoffer Hoel
Price: Free

Animatic

Animatic-ipad-örnek

Bu uygulama ile birbirinden güzel animasyonlar yapabilirsiniz. Basit bir çizim uygulaması olan Animatic ile art arda çizimler yaparak güzel bir şekilde çizimlerinizi hareket ettirebilirsiniz. Çizimini yapmış olduğunuz animasyonları ister .gif olarak ister video olarak kayıt edebiliyorsunuz. Çizim ve animasyonlara merakınız var ise bu uygulama sizlerin çok işine yarayacaktır. Bu uygulamayı dokunmatik kalem ile iPad cihazınızda kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Uygulama hem iPhone hem de iPad ile uyumludur.

Animatic uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz:

Animatic by Inkboard
Animatic by Inkboard
Developer: Doodle.ly, Inc.
Price: $9.99+

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz