En iyi iPhone ve iPad Uygulamaları #2

0
286

Bu yazımızda geçen yazımızın devamı olan en iyi, ücretsiz iPhone ve iPad uygulamalarını sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Hadi gelin hep beraber bu uygulamalara bakalım.

Opera Coast

ipad-opera-coast-ornek

iPhone ve iPad’de bulunan Safari tarayıcısı kullanıcılar için yüksek güvenlik sunmakta. Fakat yavaş çalışmasından dolayı kullanıcılar bu tarayıcıyı pek fazla kullanmak istemiyor. Bu soruna karşı Opera şirketi kullanıcıları memnun edecek hızlı ve güvenli bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile internette sörf yapmak daha basit bir hale geliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Opera Coast web browser
Opera Coast web browser

Evernote

Evernote-ornek

iPhone ve iPad için geliştirilmiş olan Evernote uygulaması ile artık daha hızlı ve basit bir şekilde not alabileceksiniz. Uygulamanın içerisinde bulunan sesli not alma, notların içerisine görsel ekleme, web sitelerinde bulunan klipleri kayıt etme gibi bir çok özelliği sunuyor. Üstelik yazmış olduğunuz bu notları biden fazla aygıtla paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için:

Evernote
Evernote
Developer:
Price: Free+

Flickr

Flickr

İnstagram’ın matığına benzer bir şekilde çalışan Flickr, kullanıcıların çektiği fotoğrafları paylaşmasını sağlıyor. Flickr ile fotoğrafınızı beğenen kullanıcılar sizden fotoğraflarınızı satın alabiliyor. Yahoo tarafından geliştirilen Flickr uygulaması ile aynı zamanda fotoğraflarınızı yedekleyebiliyorsunuz. Sistemde yedeklemiş olduğunuz fotoğrafın sıklığına göre Yahoo şirketi sizlere 1 TB ücretsiz alan sunuyor. İstediğiniz zaman çekmiş olduğunuz fotoğraflara internet üzerinden Yahoo hesabınız ile ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için:

Flickr
Flickr
Developer: Yahoo
Price: Free

Homestyler 

ipad-homestyler-ornek

Homestyler uygulaması ile evinizin ve ofisinizin içerisine sanal olarak koltuk, sandalye, yatak ve bir çok ev eşyası koyarak evinizin dekorunu sanal ortamda düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde evinizi daha güzel bir şeklide dekor edebilirsiniz. Hatta bu uygulama ile isterseniz duvarınızın rengini bile değiştirebiliyorsunuz.

Uygulamayı indirmek için:

Google Drive

ipad-google-drive

Google’ın yapmış olduğu fotoğraf ve dosyalarınızı yedeklemenizi sağlayan bulut depolama servisi Google Drive, cihazınızda yeterli yer olmadığı zaman yardımınıza koşuyor. Cihazınzda bulunan fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve birçok şeyi Google Drive ile saklayabilirsiniz. Google hesabınız varsa uygulama size 15 GB ücretsiz depolama alanı sunuyor. Eğer daha fazla depolama alanı isterseniz belli ücret karşılığı satın alabiliyorsunuz. Yedeklemiş olduğunuz dosyalara istediğiniz zaman her platformdan ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için:

Google Drive
Google Drive
Developer: Google, Inc.
Price: Free+

Bu uygulamaları kullanıyor musunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz