En İyi Galeri Uygulamaları

0
3778

Android cihazlarınızın içinde gelen Galeri uygulamasından memnun değil misiniz? Veya gelişmiş bir Galeri uygulamasına mı ihtiyacınız var? Bu yazımızda işinize yarayacak Galeri uygulamalarını bir araya getirdik.

Android akıllı telefon ve tablet üreticilerinin kendi cihazları için arayüz ve uygulamaları kendilerine göre özelleştirdiğini biliyorsunuzdur. Mesela Samsung Android cihazlarında kendi geliştirdiği Touchwiz arayüzünü kullanmaktadır, HTC ise sense arayüzünü kullanmaktadır.Tabi bunlarla bitmiyor tüm Android üreticileri kendi arayüzlerini kullanmaktadır. Bu arayüzler ile birlikte gelen temel uygulamalardan bazı kullanıcılar memnun kalmayabiliyor veya kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamıyor olabiliyor.

Android One projesinde ki General Mobile 4G ve 5 Plus modelleri Android’in orjinal arayüzü ile gelmektedir ve sadece Google uygulamalarının önyüklü olarak geldiği bu cihazlar da galeri uygulaması olarak “Google Fotoğraflar” uygulaması bulunuyor. Bu iki cihazlardan herhangi birini kullanan kullanıcılardan bu uygulamayı beğenmediklerini gözlemledik ve bu yazıyı yazma gereğinde bulunduk. Önyüklü gelen Galeri uygulamasından hoşlanmayan Android kullanıcıları için Galeri uygulamalarını bu yazıda topladık.

Cloud Gallery:

Bu uygulama ile fotoğraf ve videolarınızı görüntüleyebilir, fotoğraf ve videolarınızın görüntüleme şeklini değiştirebilir, albümler arası sağa sola kaydırarak hızlı geçiş yapabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraf ve videolarınızı G cloud bulut uygulamasıyla yedekleyebilirsiniz.

Screenshot_2016-06-23-15-10-40Cloud Gallery 2

Cloud Gallery - Bulut Galeri
Cloud Gallery - Bulut Galeri
Developer: Genie9 LTD
Price: Free

Gallery KK:

Bu uygulama Android 4.4 Kitkat sürümüne kadar “Google Fotoğraflar” uygulaması çıkmadan önce Google’ın sunduğu standart Galeri uygulaması baz alınarak geliştirilmiş bir Galeri uygulamasıdır.

Gallery KKGallery KK 2

Galeri KK - Gallery KK
Galeri KK - Gallery KK
Developer: Moblynx
Price: Free

QuickPic Gallery:

Bu uygulama ile fotoğraf ve videolarınızı görüntülemekle kalmayıp dosyalarınızı Wifi transfer özelliği ile dosyalarınızı daha hızlı bir şekilde paylaşabilirseniz. Ayrıca Google Drive, OneDrive, Dropbox gibi bulut servislerinde ki dosyalarınızıda görüntüleyebilirsiniz.

QuickPic GalleryQuickPic Gallery 2

F-Stop Media Gallery:

Fotoğraflar ve videolarınızı görüntüleyip uygulamaya kilit ekleyerek herkesin girmesini engelleyebilirsiniz. Temalar özelliği ile görünümü değiştirebilir ve gelişmiş ayarlar özelliği ile uygulamayı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

F-stop media gallery

F-Stop Gallery
F-Stop Gallery
Developer: Seelye Engineering
Price: Free

A+ Galeri:

Kullanımı kolay basit arayüze sahip bir Galeri uygulamasıdır. Ayrıca Facebook’ta ki fotoğraflarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

A+ GaleriA+Galeri 2

A+ Galeri
A+ Galeri
Developer: AtomicAdd Team
Price: Free

Bu Galeri uygulamalarını denediniz mi? Siz de cihazınızın içinde gelen üretici uygulamalarından memnun musunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz