Çevrenizdeki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin!

5
24219

Gezerken çevrenizde bulunan kablosuz ağların şifrelerini öğrenip internete bağlanmak istiyorsanız bu uygulama ile çok kolay!

Gezerken İnternetsiz Kalmayın!

İnternete daha fazla ücret ödemenize gerek var mı?

Yurt dışına çıktığınızda ülkemizde kullandığımız mobil operatöre (Türk Telekom, Turkcell, Vodafone) ait paketlerimiz (konuşma, internet ve mesaj) bir işe yaramaz. Ülkemizdeki mobil operatörlerin yurt dışı paketleri var. Ancak fiyatlar cep yakıyor diyebiliriz. Yurt dışına gitmek için zaten yüksek fiyatlar ödemişsinizdir. Peki iletişim kurmak için ayrıyetten niye yüksek ücretler ödeyesiniz ki?

Gittiğiniz ülkede ya yeni bir hat almanız gerekiyor ya da gezerken birazdan anlatacağımız uygulamayı kullanmanız gerekiyor. Gerekiyor demeyelim de kullanmanızı öneriyoruz dersek daha iyi olacaktır.

Yaşadığımız modern dünya içerisinde internetsiz yaşayamıyoruz. İnternet bizi ele mi geçirdi? Evet. Akıllı telefonunuzda internet olması yeterlidir. Bu sayede tüm dünya ile iletişim kurabilmeniz mümkün. Zaten bu yeterli değil mi?

Uygulamayı yurt dışı için öneriyoruz ancak ülkemizde de gezerken kullanabilirsiniz tabi ki. Peki size önerdiğimiz bu uygulama nedir? Biraz da uygulama hakkında konuşalım.

Gezdiğiniz dolaştığınız yerlerde size en yakın cafelerin, otellerin, restoranların ve aklınıza gelebilecek her türlü mekanın kablosuz ağ (WiFi) şifrelerini öğrenmek oldukça kolay. WiFi Map – Passwords dünyadaki tüm paylaşımlı kablosuz ağ noktalarını ve şifrelerini bulabileceğiniz bir uygulamadır.

Size En Yakın Kablosuz Ağ Noktalarını Bulup Şifrelerini Öğrenin!

  • Uygulamanın kullanımı çok kolaydır. Android ve iOS cihazınızda GPS bağlantısını açın ve çevrenizdeki kablosuz ağ noktalarını öğrenin.

IMG_8527

  • Size en yakın kablosuz ağ noktalarından birini seçip üzerine tıklayın. Ekranın altında ilgili kablosuz ağa ait şifre görüntülenecektir. Bu şifreyi kullanarak bağlantınızı gerçekleştirin ve internetin keyfini çıkartın.

_20150813_191319

  • Şifresini aldığınız kablosuz ağları kolayca kaydedin. Uygulama, sizin bizim gibi kişilerin paylaştığı şifrelerle kullanışlı bir hale gelmektedir. Başka bir deyişle, sizden önce başka bir kullanıcının bulunduğunuz restorana gidip paylaştığı şifre sayesinde siz internete bağlanıyorsunuz. Sizin de paylaşımcı olmanızı bekliyoruz. Hepimiz yararlanalım ama değil mi? 🙂

screen568x568

Uygulamayı Çevrim Dışı Kullanın!

  • Uygulamanın, şifreleri indirme gibi bir özelliği mevcut. Bildiğiniz gibi GPS, pili çok tüketmektedir. Bu yüzden gezerken cihazımızın pilinin hemen bitmesini istemeyiz. Şifreleri daha önceden indirin, kendinizi sağlama alın.

_20150813_191837

  • Daha sonra o yere gittiğinizde size en yakın kablosuz ağ noktalarını çevrim dışı olarak da öğrenebilirsiniz.

unnamed

WiFi Map®: Find Internet, VPN
WiFi Map®: Find Internet, VPN
‎WiFi Map: Internet, eSIM, VPN
‎WiFi Map: Internet, eSIM, VPN

5 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz