Fotoğraflarınızın Arka Planını Değiştirin!

0
16319

Sizlere bu yazımızda iPhone ve iPad cihazlarda çekmiş olduğunuz fotoğrafların nasıl arka planını değiştirebileceğinizi anlatacağız.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları mobil cihazlarda da gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Bu alandaki bazı uygulamaların yetenekleri ise bilgisayarlarımızda kullandığımız profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamaları ile yarışabilecek türden.   iOS platformu için bu alanda verilebilecek en iyi örnek ise şüphesiz Background Eraser uygulaması. Bu uygulama ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları basit ayarlarla düzeltmekle kalmayıp kolay bir şekilde fotoğraflarınızın arka planını da değiştirebiliyorsunuz.

Şimdi Background Eraser ile fotoğraflarınızın arkaplanını nasıl değiştirebileceğinizi anlatalım.

arka plan değiştirme

Bu işlemi yapmak oldukça kolay. Uygulamayı açıp arkplanını değiştirmek istediğiniz fotoğrafı seçin ve Background Eraser seçeneğine dokunun.

otamatik ayarlar

Uygulama otomatik olarak fotoğrafınızı algılayıp arka planı değiştiriyor. Eğer otomatik olarak yapılan değişiklik hoşunuza gitmezse kendiniz manuel olarak değiştirebiliyorsunuz

hazır arka planlar

Arkaplan şeçeneğinde ise oldukça özgürsünüz. İster farklı renk şemaları isterseniz de galerinizdeki diğer fotoğrafları kullanın. Düzenlemeniz bittiğinde ise sağ üst köşedeki butona dokunup düzenlenmiş görseli cihazınıza kaydedebilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

kaydetme

‎Background Eraser: superimpose
‎Background Eraser: superimpose

Uygulama hoşunuza gitti mi? Siz de fotoğraflarınızın arka planını değiştirdiniz mi?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz