Android Makaleleri

Samsung Galaxy J5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy J5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S8 Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S8 Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S8 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S8 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Google’ın Sizi Dinlemesini Nasıl Engelleyebilirsiniz?

Günümüzdeki sesli asistanlar eskiye nazaran daha kullanışlı ancak bazı gizlilik sorunlarıyla geliyorlar. Google da bunlardan biri ve size dinlemesini devre dışı bırakabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 Edge cihazına ait stock romları buradan indirip cihazınıza yükleyebilir ve son sürüm Android'in tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Mini için Android 7.1.2 Nougat (LineageOS)

Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza Samsung tarafından güncelleme verilmiyor diye üzülmeyin! LineageOS sayesinde Android 7.1.2 Nougat deneyimi yaşayın!

Samsung Galaxy C7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy C7 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Mobilde Düşük Boyutlu Oyunlar

Mobil oyunlarda düşük boyutlu fakat sürükleyici 7 oyunu listeledik. Mobil oyunlar kategorisinde çok fazla göze çarpmayan bu oyunlardan beğeneceğiniz vardır.

En İyi Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Artırılmış gerçeklik telefonlar için yeni bir trend olma yolunda. Büyük firmaların bu öne çıkan teknoloji için planları bulunmakta.

Samsung Galaxy S6 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Lenovo P2 OEM (Bootloader) Kilidi Nasıl Açılır?

Lenovo P2 cihazınızın OEM (Bootloader) kilidini açarak cihazınızın sınırlarını zorlayın! Detaylar bu yazımızda yer almaktadır!

Telefon ve Tablette Pil Kalibrasyonu Nasıl Yapılır?

Pil durumu bazen yanlış veriler gösterir ve %0'a ulaşmadan cihazın kapanmasına neden olabilir. Dolayısıyla pil kalibrasyonu yapmanız gerekir.

Cihazınız USB OTG Desteği Sunuyor Mu? Öğrenin!

Android telefonunuz veya tabletinizde USB OTG desteği olup olmadığını bilmiyorsanız ve bunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Akıllı Telefonunuzdan Para Kazanmanın 13 Yolu!

Cüzdanınızda biraz daha para olsaydı daha iyi olmaz mıydı? Akıllı telefonunuzu kullanarak para kazanabileceğiniz yöntemleri açıklıyoruz.

Samsung Galaxy Tab S 10.5 (Wi-Fi) Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve...

Samsung Galaxy Tab S 10.5 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Cihazınızda Hangi Uygulamalar Kaldırılmalı?

Android işletim sistemli Samsung marka bir cihaz aldığınızda gereksiz uygulamaların olduğunu görür ve bunları silmek istersiniz.

Android cihazınızı, bilgisayarınız için kablosuz bir flaş sürücüye dönüştürün!

Android cihazınızı Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için kablosuz bir flaş sürücü olarak kullanmak ister miydiniz? Detaylar bu yazımızda!

Tasmalı bir köpek gibi: Amazon Fire HD 8 (2017) tabletinin testi

Ashampoo Blog yazarı olan tutkulu bir Alman filolog ve tarihçi Sven Krumrey, Amazon Fire HD 8 (2017) tableti ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Çevrenizdeki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin!

Gezerken çevrenizde bulunan kablosuz ağ şifrelerini öğrenip internete bağlanmak istiyorsanız bu uygulama ile çok kolay! Detaylar yazımızda!

İşte Galaxy Note 8 özellikleri ve fiyatı!

Yeni Galaxy Note 8 mağazalarda yerini bulmayı bekliyor! Fakat almalı mısınız? Özellikleri nedir? Note 7 veya S8'den farkları nelerdir?

Cihazınızda İnternet Hızı Nasıl Artırılır?

İnternet hızınızdan ne kadar memnunsunuz? Peki internet bağlantı hızınızı artırmak ister misiniz? Detaylar bu yazımızda yer almaktadır.

Cihazların Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Bildiğiniz gibi piyasada çok fazla replika (çakma) ürün satılıyor peki ya cihazımızın orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağız?

7 Adımda Telefonlarda İnternet Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Android telefonunuz ile internet paketinizden nasıl tasarruf edebileceğinizi biliyor musunuz? Bu yazımız sayesinde tasarruf etmeniz mümkün!

Android Oreo Sürümündeki Yeni Özellikler ve Değişiklikler!

Google, Android O (Android Oreo)'yu yayınladı. Peki Android Oreo sürümündeki yenilikler ve değişiklikler neler? Detaylar bu yazımızda!

HTC 10 Root ve TWRP Yükleme Rehberi

HTC 10 telefonunuzu daha işlevsel ve performanslı hale getirmek için root edip TWRP Recovery yükleyebilirsiniz. Detaylar burada!

Facebook Groups Uygulamasını Kaldırıyor

Facebook 2014 yılında kullanıcıların grup içi denetimlerini kolaylaştırmak için geliştirdiği Groups uygulamasını 1 Eylül tarihi itibariyle sonlandırıyor.

Samsung’un yeni kapaklı telefonu ile tanışın!

Güney Kore merkezli Samsung şirketi,geçtiğimiz günlerde Leader 8 modelini tanıttı. Fakat, bu cihaz bildiğiniz akıllı telefonlardan değil.