Android Makaleleri

IP Sertifikası Nedir?

Günümüzde mobil cihazlardan beklentilerimiz her geçen gün artıyor. Bunlardan biri de su geçirmeme, toz geçirmeme gibi dayanıklılık özellikleri. Artık neredeyse her telefon belli bir...

Akıllı Telefonunuzdan Para Kazanmanın 13 Yolu!

Cüzdanınızda biraz daha para olsaydı daha iyi olmaz mıydı? Akıllı telefonunuzu kullanarak para kazanabileceğiniz yöntemleri açıklıyoruz.

Android’de Web Siteleri Nasıl Engellenir?

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda web sitelerini nasıl engelleyebileceğinizi anlatacağız. Detaylar yazımızda yer almaktadır.

Güncel Odin Sürümleri – Samsung Firmware, ROM, Recovery Yüklemek İçin

Samsung için stock ROM, recovery ve kernel yüklemenin yanı sıra root yapmak için kullanmanız gereken Odin programının son sürümlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Good Lock Uygulaması ile Samsung Cihazınızı Özelleştirin!

Samsung’un Good Lock uygulaması ile cihazınızda çeşitli özelleştirmeler yapabilir ve Android deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

En İyi Google Play Alternatifleri

Uygulama ve oyun yüklemek için gerçekten de Google Play'e mecbur muyuz? Google Play Store dışında çok sayıda market mevcut.

Android 10’un Heyecan Verici Özellikleri ve Değişiklikleri

2019'un büyük Android güncellemesi özel olmalıdır. Bu da dünyanın en yaygın işletim sisteminin onuncu sürümü yani Android 10 olacaktır.

Çevrenizdeki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin!

Gezerken çevrenizde bulunan kablosuz ağ şifrelerini öğrenip internete bağlanmak istiyorsanız bu uygulama ile çok kolay! Detaylar yazımızda!

HDMI ve Miracast Arasındaki Farklar ve Bu İki Bağlantının Özellikleri

Bilgisayarınızı bir televizyona, projektöre, ikinci bir monitöre bağlamak istiyorsanız, HDMI eskimiş bir seçim olabilir. Miracast karşımıza çıkıyor.

Android Cihazınızdan Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurun!

Android cihazınızla Uzak Masaüstü Bağlantısı gerçekleştirin. Nasıl olduğunu öğrenmek için sizinle paylaştığımız konumuzu inceleyin.

Sosyal Ağlardaki Videoları Kolaylıkla İndirin: Snaptube

YouTube'daki videoları indirmek ister misiniz? Sadece YouTube değil, Snaptube ile Twitter, Instagram gibi farklı platformlardan videoları indirebilirsiniz.

Android Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Gece modu nedir ve neden buna ihtiyacınız var? Birçoğumuz yatağımıza girdiğimizde Facebook, Twitter veya Instagram gibi sosyal ağlarda gezinmeye başlama alışkanlığına sahibiz.

Samsung Galaxy S9 Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S9 Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S9 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S9 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

WhatsApp Üzerindeki Fotoğraflar Ne Kadar Güvenli?

WhatsApp'ı kullanırken yolladığınız fotoğraflarınızın ne kadar güvenli olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Samsung Galaxy A5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S4 Mini için Android 7.1.2 Nougat (LineageOS)

Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza Samsung tarafından güncelleme verilmiyor diye üzülmeyin! LineageOS sayesinde Android 7.1.2 Nougat deneyimi yaşayın!

Audials One 2019 ile internet medyasını bulun, indirin ve dönüştürün!

Müzikler, sesli kitaplar, filmler, TV dizileri ve radyo yayınlarını bulup kaydetmenizi ve bunları tüm cihazlarınıza dönüştürmenizi sağlayan Audials One!

Android için Siri Alternatifleri

Apple'ın dijital asistanı Siri'nin çok iyi olduğu bir gerçek. Peki Siri'nin Android'deki alternatifleri neler? Sizin için bir araya getirdik.

Samsung Galaxy C9 Pro Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy C9 Pro cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

LineageOS Rom Nasıl Root Edilir?

Android cihazınızda LineageOS Rom kullanıyorsanız, nasıl root edebileceğiniz hakkında bu konumuz yardımcı olacaktır.

Birbirinden Eğlenceli Android Oyunları

Sizin için birbirinden eğlenceli Android oyunlarını sizin için bir araya getirdik. Bu serimizde boş zamanlarınızda sıkılmayacağınız oyunları bulacaksınız.

Filigran Olmadan Video Nasıl Düzenlenir?

Mobil uygulamalarla düzenlenen videolarda genelde filigran yer alır. Filigran olmadan video düzenlemeniz için bilgisayardaki programları kullanabilirsiniz.

Instagram’da Arşivlenmiş Hikayeler Nasıl Silinir?

Instagram'a yakın bir süre önce gelen özellikle, hikayeler ve gönderiler silinse de isteğinize göre arşivlenmesini istediklerinizin saklanmasını sağlıyor. 

Android’te Wi-Fi Ağınıza Bağlanan Cihazları Bulun

Android akıllı cihazınızla bağlı olduğunuz Wi-Fi ağına sizden başka bir cihaz bağlanıp bağlanmadığını kontrol edebilirsiniz. 

En İyi Grafiklere Sahip Android Oyunları

Yüksek grafik kalitesine sahip Android oyunları, Play Store'da yerini alıyor. Bu listemizde sizlere, yüksek grafikler kullanan oyunlardan bahsedeceğiz.

YouTube’da Mobil Oyunların Videosunu Paylaşın veya Canlı Yayın Yapın

Akıllı telefonunuzda oynadığınız oyunları videoya alabilir veya isterseniz eş zamanlı olarak YouTube üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz.