Android Makaleleri

Samsung Galaxy S4 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S4 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy J7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy J7 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Nokia P1 Hakkında Neler Biliyoruz?

HMD Global şirketinin Android işletim sistemine sahip Nokia P1 hakkında bildiklerimizi bir araya getirdik! Detaylar bu yazımızda!

Samsung Galaxy A3 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A3 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S4 Mini Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy A7 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A7 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy A5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Nougat (Android 7) Güncelleme Tarihleri Açıklandı

Türkiye için Samsung'un Nougat güncelleme takvimi açıklandı. Telefonunuz ne zaman güncellenecek, detaylar bu yazımızda...

Samsung Galaxy S7 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 Edge cihazına ait stock romları buradan indirip cihazınıza yükleyebilir ve son sürüm Android'in tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S5 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S5 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

LineageOS Romlarında Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

LineageOS romlarında ekran görüntüsü almak, stock Android romundaki tuşlarla aynı olmayabilir. Bu durumda ekran görüntüsünü nasıl alacaksınız?

Samsung Nougat Android 7.0 Güncelleme İncelemesi

Samsung uzun süredir beklenen Android 7 güncellemesini dağıtmaya başladı. Yeni Nougat güncellemesini sizin için inceledik.

Xperia M5 için Resurrection Remix Yükleme

Eğer siz de Sony'nin size sunduğu stock romdan memnun değilseniz ve Xperia M5 cihazınıza biraz renk katmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

LG G3 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme – Stock ROM’a Dönüş Marshmallow

LG G3 (D855) cihazınıza ait en son orijinal fabrika yazılımını nasıl yükleyeceğinizi bu yazımızda anlatacağız.

Samsung Galaxy S4 Mini İçin LineageOS Yükleme

Android 7.1.1 Nougat deneyimini LineageOS ile Samsung Galaxy S4 Mini cihazınızda yaşamak ister misiniz? O zaman bu konumuz size göre.

Artık Telefonunuzda Karekod (QR Kod) Uygulamasına İhtiyacınız Yok!

Telefonunuzda sadece birkaç kez kullandığınız üçüncü taraf karekod (QR Kod) uygulamasını silebilirsiniz. Neden mi? Detaylar bu yazımızda!

Google Pixel’in Özelliklerini Kendi Telefonunuza Getirin!

Google Pixel, kesinlikle yeni nesil akıllı telefon donanımına sahip. Bu cihazın benzersiz özellikleri cazip görünüyor ama bu telefonu alamazsanız ne olacak?

Android cihazınızı, bilgisayarınız için kablosuz bir flaş sürücüye dönüştürün!

Android cihazınızı Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için kablosuz bir flaş sürücü olarak kullanmak ister miydiniz? Detaylar bu yazımızda!

4K Video Düzenleyebilen İlk Uygulama!

4K içeriklerin yaygınlaşmasıyla geliştiriciler uygulamalarını günümüzün ihtiyaçlarına uyarlamaya başladılar bile. İşte 4K video düzenleyebilen ilk uygulama!

En İyi Öğrenci Uygulamaları

Öğrencilik hayatınızı akıllı telefonunuza taşımaya ne dersiniz? Ders çalışırken kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları bir araya topladık. Eğer bizi takip ediyorsanız teknolojiyle aranız iyidir. Ya da...

Çevrenizdeki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin!

Gezerken çevrenizde bulunan kablosuz ağ şifrelerini öğrenip internete bağlanmak istiyorsanız bu uygulama ile çok kolay! Detaylar yazımızda!

Yeni Bir Akıllı Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yakın zamanda yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, bu yazımızda sizinle ekibimizin görüşlerini paylaşmak istedik.

Android Smart Lock özelliği nedir?

Android Smart Lock özelliğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız yazımızda bu özellik hakkında bahsettik. Detaylar için hadi içeriye.

Android Cihazlarda Gizli Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Android Nougat sürümü ile gizli olarak gelen "Gece Modu" özelliğini telefonunuzda kullanın. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Bu yazımızda açıklıyoruz.

En İyi Android FPS Oyunları

Oyun dünyasında FPS denildiğinde, oyuncular için gerçek hayattaki zaman durur ve farklı bir dünyada farklı bir zaman dilimi işler. İşte FPS oyunları!

Cihazınızı Seçin

Cihazınızı seçin, cihazınızla ilgili haberlere, güncellemelere, ROM ve Recovery dosyalarına kolayca ulaşın.