Android Makaleleri

Samsung Galaxy Note 3 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy Note 3 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S7 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 Edge cihazına ait stock romları buradan indirip cihazınıza yükleyebilir ve son sürüm Android'in tadını çıkarabilirsiniz.

Güncel Odin Sürümleri – Samsung Firmware, ROM, Recovery Yüklemek İçin

Samsung için stock ROM, recovery ve kernel yüklemenin yanı sıra root yapmak için kullanmanız gereken Odin programının son sürümlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Android Telefonunuzda iOS Emojileri Kullanın

Android işletim sistemli telefonların klavyelerinde yer alan emojiler birbirinden farklı ve kullanıcıların yorumuna göre görünüş açısından pek sevilmiyor.

Dünya Kupası’nı takip etmenizi kolaylaştıracak Google araçları

2018 Dünya Kupası 14 Haziran'da Rusya'da başlamak üzere. Bu nedenle Dünya Kupası'nı takip etmenizi kolaylaştıracak Google araçlarını bir araya getirdik.

Android Telefona Root Atmadan Cihazı Hızlandırın

Telefon kullanıcılarının en sık yaşadığı sorunlardan birisi olan telefonun yavaşlama sorunu için birçok çözüm yolu vardır. Bu sorunu çözmek sizin elinizde.

Android 8.0 ve Üzerinde Önbellek Nasıl Temizlenir?

Google Android 8.0 Oreo sürümü ile toplu önbellek silme özelliğini kaldırdı. Önbelleği temizleyeceğiniz farklı yöntemler bu yazımızda.

Android Gezinti Çubuğunu Root Olmadan Özelleştirin

Android gezinti çubuğunuzu özelleştirmek ister misiniz? Renk değiştirebilir, müzik görselleri ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Android gezinti çubuğunuza "Navbar Apps" uygulaması sayesinde root erişimi...

Sony Xperia XZ1 İncelemesi

Ülkemiz şartlarında donanım özellikleri ve fiyatı ile dikkat çeken Sony Xperia XZ1 cihazını inceleyeceğiz. Detaylar içeride yer almaktadır.

Samsung Galaxy On5 (2016) Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy On5 (2016) cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Dört Farklı Platformda Güvenli, Gizli ve Reklamsız İnternetin Keyfini Çıkarın!

Alman yazılım sağlayıcısı Steganos (steganos.com), size internette güvenli hale getiren tamamen çapraz platformlu bir VPN çözümü olan mySteganos Online Shield VPN yazılımını MacOS cihazları için de yayınladı.

Google Chrome’a Ana Sayfa Düğmesi Ekleyin!

Google Chrome'un Android sürümü, bazı cihazlarda Ana Sayfa düğmesini göstermesine rağmen bütün Android cihazlarda bazı nedenlerden dolayı bu düğme mevcut değildir.

Android Telefonun Kilit Ekranı SMS İle Nasıl Açılır?

Android telefonunuzun kilit ekranını korumak için belli başlı güvenlik seçenekleri vardır. PIN, desen, şifre, yüz tanıma ve parmak izi gibi çeşitli güvenlik seçenekleri telefon kilit ekranı güvenliğini, telefonunuzu eline alan kötü niyetli kişiler tarafından korunmasını sağlar.

YouTube Videolarını Hem Reklamsız İzleyin Hem de İndirin

YouTube videolarını mobil cihazınızda tek bir uygulamayı kullanarak hem reklamsız izlemek hem de cihazınıza indirmek ister misiniz?

Android’te Notlarınızı Yönetebileceğiniz 5 Uygulama

Günlük hayatınızda anlık not alma alışkanlığınız varsa ve bunun için yanınızda sürekli not defteri bulunduramıyorsanız Android telefonunuzda kullanabileceğiniz not alma uygulamaları bu konuda sizin not defteri ihtiyacınızı giderecek.

PUBG Mobile’da İnternet Bağlantısı Sorunu Nasıl Çözülür?

2017'nin Aralık ayında oyun piyasasına giren PlayUnkown's Battlegrounds yani kısaca PUBG, kısa sürede milyonlarca aktif oyuncu kitlesine sahip oldu.

Instagram, Facebook ve Twitter’daki Videoları Android Telefonunuza İndirin

Sosyal medyada her saniye yeni videolar paylaşılıyor. Ancak sosyal medya uygulamalarının içerisinde video indirme özelliği olmadığı için kullanıcılar oldukça zorluk çekiyor.

Instagram’da Panoramik Fotoğraf Yayınlayın

Android ve iOS işletim sistemiyle donatılmış orta ve üst segment akıllı telefonların neredeyse tamamı panoramik fotoğraf özelliğini bünyesinde barındırıyor.

Samsung Galaxy J5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy J5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S8 Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S8 Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S8 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S8 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Google’ın Sizi Dinlemesini Nasıl Engelleyebilirsiniz?

Günümüzdeki sesli asistanlar eskiye nazaran daha kullanışlı ancak bazı gizlilik sorunlarıyla geliyorlar. Google da bunlardan biri ve size dinlemesini devre dışı bırakabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Mini için Android 7.1.2 Nougat (LineageOS)

Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza Samsung tarafından güncelleme verilmiyor diye üzülmeyin! LineageOS sayesinde Android 7.1.2 Nougat deneyimi yaşayın!

Samsung Galaxy C7 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy C7 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Mobilde Düşük Boyutlu Oyunlar

Mobil oyunlarda düşük boyutlu fakat sürükleyici 7 oyunu listeledik. Mobil oyunlar kategorisinde çok fazla göze çarpmayan bu oyunlardan beğeneceğiniz vardır.

En İyi Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları

Artırılmış gerçeklik telefonlar için yeni bir trend olma yolunda. Büyük firmaların bu öne çıkan teknoloji için planları bulunmakta.

Samsung Galaxy S6 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S6 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!