Android Makaleleri

Samsung Galaxy A5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy A5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S4 Mini için Android 7.1.2 Nougat (LineageOS)

Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza Samsung tarafından güncelleme verilmiyor diye üzülmeyin! LineageOS sayesinde Android 7.1.2 Nougat deneyimi yaşayın!

Audials One 2019 ile internet medyasını bulun, indirin ve dönüştürün!

Müzikler, sesli kitaplar, filmler, TV dizileri ve radyo yayınlarını bulup kaydetmenizi ve bunları tüm cihazlarınıza dönüştürmenizi sağlayan Audials One!

Android için Siri Alternatifleri

Apple'ın dijital asistanı Siri'nin çok iyi olduğu bir gerçek. Peki Siri'nin Android'deki alternatifleri neler? Sizin için bir araya getirdik.

Samsung Galaxy C9 Pro Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy C9 Pro cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

LineageOS Rom Nasıl Root Edilir?

Android cihazınızda LineageOS Rom kullanıyorsanız, nasıl root edebileceğiniz hakkında bu konumuz yardımcı olacaktır.

Birbirinden Eğlenceli Android Oyunları

Sizin için birbirinden eğlenceli Android oyunlarını sizin için bir araya getirdik. Bu serimizde boş zamanlarınızda sıkılmayacağınız oyunları bulacaksınız.

Filigran Olmadan Video Nasıl Düzenlenir?

Mobil uygulamalarla düzenlenen videolarda genelde filigran yer alır. Filigran olmadan video düzenlemeniz için bilgisayardaki programları kullanabilirsiniz.

Instagram’da Arşivlenmiş Hikayeler Nasıl Silinir?

Instagram'a yakın bir süre önce gelen özellikle, hikayeler ve gönderiler silinse de isteğinize göre arşivlenmesini istediklerinizin saklanmasını sağlıyor. 

Android’te Wi-Fi Ağınıza Bağlanan Cihazları Bulun

Android akıllı cihazınızla bağlı olduğunuz Wi-Fi ağına sizden başka bir cihaz bağlanıp bağlanmadığını kontrol edebilirsiniz. 

En İyi Grafiklere Sahip Android Oyunları

Yüksek grafik kalitesine sahip Android oyunları, Play Store'da yerini alıyor. Bu listemizde sizlere, yüksek grafikler kullanan oyunlardan bahsedeceğiz.

YouTube’da Mobil Oyunların Videosunu Paylaşın veya Canlı Yayın Yapın

Akıllı telefonunuzda oynadığınız oyunları videoya alabilir veya isterseniz eş zamanlı olarak YouTube üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz.

WhatsApp Sohbetlerinde Fotoğraf ve Videoları Gizleyin

WhatsApp'ta sohbet ettiğiniz arkadaşlarınızla aranızdaki konuşmalarda, fotoğraf ve videoları gizleyebilirsiniz. Detaylar yazımızda.

PUBG Mobile Grafiklerini Cihazınıza Göre Ayarlayın

2017'de bilgisayar oyunu olarak çıkan PUBG, kısa bir sürede büyük bir oyuncu kitlesine sahip oldu ve akıllı telefonlar için de PUBG Mobile'ı piyasaya sürdü.

Genç Geliştirici Android’e iMessage Getirdi

16 yaşındaki genç yazılım geliştiricisinin yaptığı uygulama sayesinde iMessage uygulamasını artık Android cihazlarda kullanabileceksiniz.

Instagram TV’de Yayınlanan Videolar Nasıl İndirilir?

Instagram TV'de video izleyebildiğiniz gibi bu videoları bilgisayarınıza veya akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Detaylar içeride.

Android Cihazlarda Uygulamaların İnternet Erişimi Nasıl Kesilir?

Cihazınızda internet erişimi bulunmasını istemediğiniz uygulamaların internet erişimini istediğiniz zaman açabilir, istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

WhatsApp’ta Grup Üyelerine Mesajlaşma Nasıl Kapatılır?

WhatsApp uygulamasına gelen güncellemeyle grup yöneticisi, gruptaki üyelerin gruba mesaj atmasına engel olabilecek. Detaylar içeride.

Mi Band 3’e Resmi İngilizce Desteği Geldi!

Mi Band 3'ün Çin sürümünü satın alan arkadaşlarımız için sevindirici bir haberimiz var. Mi Band 3 artık resmi olarak İngilizce!

Ekranı Kırık Android Telefonunuzu Yönetin

Ekranı kırılmış ya da dokunmatiği diğer sebeplerden dolayı çalışmayan Android telefonunuzda herhangi bir işlem yapmanız mümkün değildir. Ekranı kırık Android telefonunu çalıştırmayı kim istemez? Özellikle...

Mi Band 3’ün Dili Nasıl Değiştirilir?

Mi Band 3'ün Çin sürümünü satın aldıysanız ve dilini değiştirmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Detaylar yazımızda.

Samsung Galaxy Note 3 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy Note 3 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S7 Edge Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

Samsung Galaxy S7 Edge cihazına ait stock romları buradan indirip cihazınıza yükleyebilir ve son sürüm Android'in tadını çıkarabilirsiniz.

Güncel Odin Sürümleri – Samsung Firmware, ROM, Recovery Yüklemek İçin

Samsung için stock ROM, recovery ve kernel yüklemenin yanı sıra root yapmak için kullanmanız gereken Odin programının son sürümlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Android Telefonunuzda iOS Emojileri Kullanın

Android işletim sistemli telefonların klavyelerinde yer alan emojiler birbirinden farklı ve kullanıcıların yorumuna göre görünüş açısından pek sevilmiyor.

Dünya Kupası’nı takip etmenizi kolaylaştıracak Google araçları

2018 Dünya Kupası 14 Haziran'da Rusya'da başlamak üzere. Bu nedenle Dünya Kupası'nı takip etmenizi kolaylaştıracak Google araçlarını bir araya getirdik.

Android Telefona Root Atmadan Cihazı Hızlandırın

Telefon kullanıcılarının en sık yaşadığı sorunlardan birisi olan telefonun yavaşlama sorunu için birçok çözüm yolu vardır. Bu sorunu çözmek sizin elinizde.