Android Makaleleri

Android cihazınızı, bilgisayarınız için kablosuz bir flaş sürücüye dönüştürün!

Android cihazınızı Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için kablosuz bir flaş sürücü olarak kullanmak ister miydiniz? Detaylar bu yazımızda!

4K Video Düzenleyebilen İlk Uygulama!

4K içeriklerin yaygınlaşmasıyla geliştiriciler uygulamalarını günümüzün ihtiyaçlarına uyarlamaya başladılar bile. İşte 4K video düzenleyebilen ilk uygulama!

En İyi Öğrenci Uygulamaları

Öğrencilik hayatınızı akıllı telefonunuza taşımaya ne dersiniz? Ders çalışırken kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları bir araya topladık. Eğer bizi takip ediyorsanız teknolojiyle aranız iyidir. Ya da...

Çevrenizdeki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin!

Gezerken çevrenizde bulunan kablosuz ağ şifrelerini öğrenip internete bağlanmak istiyorsanız bu uygulama ile çok kolay! Detaylar yazımızda!

Yeni Bir Akıllı Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yakın zamanda yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, bu yazımızda sizinle ekibimizin görüşlerini paylaşmak istedik.

Android Smart Lock özelliği nedir?

Android Smart Lock özelliğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız yazımızda bu özellik hakkında bahsettik. Detaylar için hadi içeriye.

Android Cihazlarda Gizli Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Android Nougat sürümü ile gizli olarak gelen "Gece Modu" özelliğini telefonunuzda kullanın. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Bu yazımızda açıklıyoruz.

En İyi Android FPS Oyunları

Oyun dünyasında FPS denildiğinde, oyuncular için gerçek hayattaki zaman durur ve farklı bir dünyada farklı bir zaman dilimi işler. İşte FPS oyunları!

CWM/TWRP Recovery Mode’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Recovery Mode'da ekran görüntüsünün nasıl alındığını merak ediyorsanız bu konumuz size yardımcı olacaktır! Detaylar bu yazımızda!

Samsung Galaxy S4 Mini Stock ROM Nasıl Yüklenir?

S4 Mini Stock ROM

7 Adımda Android Telefonlarda İnternet Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Android telefonunuz ile internet paketinizden nasıl tasarruf edebileceğinizi biliyor musunuz? Bu yazımız sayesinde tasarruf etmeniz mümkün!

Cihazınızda İnternet Hızı Nasıl Artırılır?

İnternet hızınızdan ne kadar memnunsunuz? Peki internet bağlantı hızınızı artırmak ister misiniz? Detaylar bu yazımızda yer almaktadır.

Brick Olan Android Cihazlar Nasıl Kurtarılır?

Eğer telefonunuz yazılımsal bir sorundan dolayı açılmıyorsa buradaki işlemlerle cihazınızı tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

En İyi Google Play Alternatifleri

Uygulama ve oyun yüklemek için gerçekten de Google Play'e mecbur muyuz? Google Play Store dışında çok sayıda market mevcut.

İlk Android cihazınızda yapmamanız gerekenler!

Şimdiye kadar hep Android cihazınıza yapabileceklerinizi paylaştık. Peki yapmamanız gerekenler neler? Öğrenmek istiyorsanız sizi içeriye alalım.

Akıllı Telefonlar Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Efsane!

Cep telefonu efsanelerinden en popüler 10 tanesini sizler için inceleyip ne kadar doğru olduklarına bakacağız. Detaylar bu yazımızda.

Bir Telefon Numarası Nasıl Engellenir?

Sizi telefonunuzdan rahatsız eden birisi mi var? Engelleyip kurtulun. Hangi cihazı kullanıyorsanız kullanın bu konumuz işinizi görecektir.

2017 yılında Nokia telefon geri geliyor. Hemde büyük sürprizlerle

Nokia yeni telefonuyla ilgili bilgileri düzenlemiş olduğu etkinlikte doğruladı. Gelin sizlerle beraber bu telefon hakkında konuşalım.

Samsung Kies İle Fabrika Yazılımına Dönme ve Cihaz Yazılımı Güncelleme

Samsung Kies ile Samsung Galaxy cihazınızın Android yazılımını güncelleyin ya da fabrika yazılımına geri dönün. Detaylar bu konumuzda.

SimSimi ile tanıșın!

SimSimi ile konuşarak eğlenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise bu yazımızda SimSimi'den bahsediyoruz.  SimSimi Nedir?  Akıllı telefonunuzda sohbet edebileceğiniz bir uygulamadır. Fakat SimSimi gelișmiș bir sohbet...

Android için Siri Alternatifleri

Apple'ın dijital asistanı Siri'nin çok iyi olduğu bir gerçek. Peki Siri'nin Android'deki alternatifleri neler? Sizin için bir araya getirdik.

Windows Phone Rehberindeki Kişiler Android’e Nasıl Aktarılır?

Windows Phone'dan Android'e geçiş yapacaksınız ve Microsoft Lumia telefonunuzdaki kişiler uygulamasındaki rehberi aktarmanız gerekiyor. Ama nasıl?

Telefon ve Tablette Pil Kalibrasyonu Nasıl Yapılır?

Pil durumu bazen yanlış veriler gösterir ve %0'a ulaşmadan cihazın kapanmasına neden olabilir. Dolayısıyla pil kalibrasyonu yapmanız gerekir.

YouTube’daki Videoları İndirin!

YouTube'daki videoları indirmek ve hatta seslerini almak ister miydiniz? O zaman bu uygulama tam da size göre. Detaylar bu konumuzda.

WhatsApp’ta Sohbet Geçmişi Nasıl Yedeklenir?

Ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta sohbet geçmişinizi nasıl yedekleyebileceğinizi açıklıyoruz. Detaylar sitemizde yer almaktadır.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için Android 7.0 Nougat Başlıyor!

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge kullanıcılarına müjde! Samsung, cihazınız için Android 7.0 Nougat yazılımını geliştirmeye başladı.

Akıllı Telefon Kullanırken Gizli Kalmanızın Yolları!

Başlangıçtan beri, kişisel bilgisayarlar gizlilik mücadelesiyle sunulmuştur. Ancak bugünün akıllı telefonları bu riski daha üst seviyeye taşıyor.

Cihazınızı Seçin

Cihazınızı seçin, cihazınızla ilgili haberlere, güncellemelere, ROM ve Recovery dosyalarına kolayca ulaşın.