Reklam

Android Makaleleri

Samsung Galaxy M11 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

0
Samsung Galaxy M11 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy Tab A 8.0 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

4
Samsung Galaxy Tab A 8.0 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Trendyol ile Modayı Takip Etmeye Devam Edin!

0
Alışveriş merkezlerine gidemediğimiz şu günlerde alışveriş sitesi Trendyol giyimden elektroniğe, ayakkabıdan saate kadar birçok konuda yardımınıza koşuyor.

Android’de Web Siteleri ve Uygulamalar Nasıl Engellenir?

0
Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda web sitelerini nasıl engelleyebileceğinizi anlatacağız. Detaylar yazımızda yer almaktadır.

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) SM-T290 Kutu Açılımı ve Özellikleri

0
Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) SM-T290 modelinin kutu açılımını ve özelliklerini inceledik. Detayları sizinle paylaştık.

Good Lock Uygulaması ile Samsung Cihazınızı Özelleştirin!

2
Samsung’un Good Lock uygulaması ile cihazınızda çeşitli özelleştirmeler yapabilir ve Android deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Güncel Odin Sürümleri – Samsung Firmware, ROM, Recovery Yüklemek İçin

2
Samsung için stock ROM, recovery ve kernel yüklemenin yanı sıra root yapmak için kullanmanız gereken Odin programının son sürümlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung Güncel USB Sürücüleri

6
Samsung cihazınızı bilgisayarınızla bağlantı kurarken sorun yaşamamanız için usb sürücüleri yüklemeniz gerekmektedir. Odin programıyla bir işlem yaparken sorun yaşamamanız için Samsung usb sürücülerini yüklemenizi kesinlikle öneriyoruz....

Cihazların Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

6
Bildiğiniz gibi piyasada çok fazla replika (çakma) ürün satılıyor peki ya cihazımızın orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağız?

PUBG Mobile’da İnternet Bağlantısı Sorunu Nasıl Çözülür?

3
2017'nin Aralık ayında oyun piyasasına giren PlayUnkown's Battlegrounds yani kısaca PUBG, kısa sürede milyonlarca aktif oyuncu kitlesine sahip oldu.

Cihazınız USB OTG Desteği Sunuyor Mu? Öğrenin!

1
Android telefonunuz veya tabletinizde USB OTG desteği olup olmadığını bilmiyorsanız ve bunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

HDMI ve Miracast Arasındaki Farklar ve Bu İki Bağlantının Özellikleri

0
Bilgisayarınızı bir televizyona, projektöre, ikinci bir monitöre bağlamak istiyorsanız, HDMI eskimiş bir seçim olabilir. Miracast karşımıza çıkıyor.

Çevrenizdeki Kablosuz Ağ Şifrelerini Öğrenin!

5
Gezerken çevrenizde bulunan kablosuz ağ şifrelerini öğrenip internete bağlanmak istiyorsanız bu uygulama ile çok kolay! Detaylar yazımızda!

YouTube Videolarını Hem Reklamsız İzleyin Hem de İndirin

0
YouTube videolarını mobil cihazınızda tek bir uygulamayı kullanarak hem reklamsız izlemek hem de cihazınıza indirmek ister misiniz?

IP Sertifikası Nedir?

0
Günümüzde mobil cihazlardan beklentilerimiz her geçen gün artıyor. Bunlardan biri de su geçirmeme, toz geçirmeme gibi dayanıklılık özellikleri. Artık neredeyse her telefon belli bir...

Akıllı Telefonunuzdan Para Kazanmanın 13 Yolu!

2
Cüzdanınızda biraz daha para olsaydı daha iyi olmaz mıydı? Akıllı telefonunuzu kullanarak para kazanabileceğiniz yöntemleri açıklıyoruz.

En İyi Google Play Alternatifleri

5
Uygulama ve oyun yüklemek için gerçekten de Google Play'e mecbur muyuz? Google Play Store dışında çok sayıda market mevcut.

Android 10’un Heyecan Verici Özellikleri ve Değişiklikleri

0
2019'un büyük Android güncellemesi özel olmalıdır. Bu da dünyanın en yaygın işletim sisteminin onuncu sürümü yani Android 10 olacaktır.

Android Cihazınızdan Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurun!

1
Android cihazınızla Uzak Masaüstü Bağlantısı gerçekleştirin. Nasıl olduğunu öğrenmek için sizinle paylaştığımız konumuzu inceleyin.

Sosyal Ağlardaki Videoları Kolaylıkla İndirin: Snaptube

0
YouTube'daki videoları indirmek ister misiniz? Sadece YouTube değil, Snaptube ile Twitter, Instagram gibi farklı platformlardan videoları indirebilirsiniz.

Android Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir?

0
Gece modu nedir ve neden buna ihtiyacınız var? Birçoğumuz yatağımıza girdiğimizde Facebook, Twitter veya Instagram gibi sosyal ağlarda gezinmeye başlama alışkanlığına sahibiz.

Samsung Galaxy S9 Plus Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

0
Samsung Galaxy S9 Plus cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S9 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

1
Samsung Galaxy S9 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

WhatsApp Üzerindeki Fotoğraflar Ne Kadar Güvenli?

1
WhatsApp'ı kullanırken yolladığınız fotoğraflarınızın ne kadar güvenli olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Samsung Galaxy A5 2016 Güncel Orijinal Yazılım Yükleme ve Sıfırlama

14
Samsung Galaxy A5 2016 cihazınıza güncel orijinal yazılımı nasıl yükleyebileceğinizi ve cihazınızı nasıl sıfırlayabileceğinizi anlatıyoruz!

Samsung Galaxy S4 Mini için Android 7.1.2 Nougat (LineageOS)

36
Samsung Galaxy S4 Mini cihazınıza Samsung tarafından güncelleme verilmiyor diye üzülmeyin! LineageOS sayesinde Android 7.1.2 Nougat deneyimi yaşayın!

Audials One 2019 ile internet medyasını bulun, indirin ve dönüştürün!

0
Müzikler, sesli kitaplar, filmler, TV dizileri ve radyo yayınlarını bulup kaydetmenizi ve bunları tüm cihazlarınıza dönüştürmenizi sağlayan Audials One!